Другокласниця Ульяна з Хмельниччини відрізала своє волосся задля порятунку іншої дівчинки

Другокласниця Ульяна з Хмельниччини відрізала своє волосся задля порятунку іншої дівчинки
  • Ульяна у такий спосіб долучилася до збору коштів на лікування 10-річної  Валерії Решетарчук із Шепетівки, яка наразі бореться із раком.
  • Допомогти дівчинці можете і ви.

 

Учениця 2-А класу ЗОШ №1 міста Шепетівка Ульяна Громова пожертвувала своє білосніжне волосся задля порятунку іншої шепетівчанки – 10-річної  Валерії Решетарчук. Таким чином вона долучилася до благодійного збору коштів на її лікування. Про це пише "Сайт міста Шепетівка" з посиланням на організаторку благодійного збору коштів Ірину Александрук:

  • Ви лише уявіть - ця крихітка віддала своє гарне і довге волосся, щоб допомогти Валерії! Це волосся вона відрощувала все своє життя і заради порятунку життя іншої дитини віддала його! Всі кошти отримані за волосся до копійок перераховані для мами Валерії, а це 2512,56 !!!! Вона мабуть, ще не розуміє, що її вчинок є неоціненний!!!! Щиро дякую батькам, які підтримали бажання донечки допомогти Валерії", - написала Ірина у соцмережі.

Як повідомляє "Сайт міста Шепетівка", у Валерії Решетерчук діагностовано гострий лімфобластний лейкоз (рак крові). Наразі в неї стався рецидив і дитині терміново потрібна трансплантація кісткового мозку: вартість операції 180 тисяч євро.

Мама виховує Валерію та ще одну доньку одна. Тато дівчаток помер два роки тому теж від онкологічного захворювання, також в сім’ї хвора бабуся.

Усі небайдужі можуть долучитися до збору коштів

Слідкуйте за новинами Хмельницького у Telegram.

Коментарі
Найчастіше Найчастіше
Новини за сьогодні
Новини Хмельницького за сьогодні
16:49 На Хмельниччині попрощалися з військовими: Микитою Мартинюком, Сергієм Коником та Валерієм Омельяновим 16:06 Нарибалив в нерест на 330 тисяч гривень: на Хмельниччині спіймали браконьєра 15:48 «Буревій» змінює правила гри: як поєднання бойового досвіду та технологій нищить ворога (соціальна реклама) 15:25 У Хмельницькому водій BMW попався п’яним за кермом під час комендантської Від читача 13:06 Продовжуємо роботу щодо залучення молоді до служби в митних органах 14:40 Як нардепи з Хмельниччини голосували за продовження мобілізації та воєнного стану 14:04 Відключення води у Хмельницькому 28 квітня: перелік вулиць 13:42 Хмельницький попрощався з добровольцем Дмитром Бондаревим, який загинув 2 роки тому 13:03 На Хмельниччині вітчим зґвалтував 11-річну падчерку: його затримали 12:28 ДТП у Хмельницькому з нардепом Лабазюком: що розповіли у поліції 11:52 У Хмельницькому знайшли розгубленого хлопчика: доїхав до міста і заблукав 11:08 Нардеп Сергій Лабазюк травмувався в ДТП у Хмельницькому: його госпіталізували 10:29 На Хмельниччині чоловік обікрав військового, який його прихистив: вирок посилили 10:00 Ціни на пальне у Хмельницькому (ОНОВЛЮЄТЬСЯ) 09:30 На Хмельниччині померла парамедик екстреної допомоги Віра Магера 09:00 Курс валют у Хмельницькому на сьогодні, 28 квітня (ОНОВЛЮЄТЬСЯ) 21:01 Вдарять сильні заморозки: погода 28 квітня на Хмельниччині 20:02 На Хмельниччині оновлюють дороги і розмітку: де працює техніка 19:24 На щиті повертаються жителі Хмельниччини: Горбатенко Андрій, Кольцов Богдан та Семенюшко Андрій 18:47 Податкова викрила ювелірний бізнес на Хмельниччині: ухилялись від податків
Дивитись ще keyboard_arrow_right
Ваші відгуки про послуги у Хмельницькому Ваші відгуки про послуги у Хмельницькому
keyboard_arrow_up