Хмельничанка незаконно виловила з Південного Бугу риби на 23 тисячі гривень

Хмельничанка незаконно виловила з Південного Бугу риби на 23 тисячі гривень
  • Жінка виловлювала рибу, нехтуючи встановленими нормами природоохоронного законодавства у період нересту.

Поліцейський офіцер громади Летичева спільно з рибоохоронним патрулем, виявили 37-річну жительку Хмельницького, яка наловила риби більше ніж на 23 000 гривень. Про це повідомили у Летичівському відділі поліції ГУНП в Хмельницькій області.

Як зазначили правоохоронці, спіймали хмельничанку 8 травня під час патрулювання річки Південний Буг, в районі Щедрівського водосховища, що в Летичеві. Жінка ловила рибу за допомогою так званої "фатки". У неї було виявлено 11 рибин карася сріблястого та 45 - судака звичайного.

За даним фактом внесено відомсті до ЄРДР за частиною 1 статті 249 Кримінального кодексу України (незаконне зайняття рибним, звіриним або іншим водним добувним промислом).

 

Слідкуйте за новинами Хмельницького у Telegram.

Коментарі (3)
  • Читач89
    Просто не поделиласі !!!!!!!!!!!!!!!
  • ЧитачЧитачів
    "Рыбачка Соня как-то в мае..." О це господарочка.
    ЧитачЧитачів reply ЧитачЧитачів
    Напевно, чоловік після свят відсипався, а жінка пішла перевіряти сіті.
Найчастіше Найчастіше
Новини за сьогодні
Новини Хмельницького за сьогодні
21:01 До +18 градусів: якою буде погода на Хмельниччині 27 березня 20:30 Вважали зниклими безвісти: на Хмельниччині попрощалися з трьома військовими 20:27 Хмельницький Палац спорту 2.0: підземний паркінг, реабілітація та пошук грантів 19:49 Планові відключення світла у Хмельницькому на 27 березня Від читача 14:22 Кіберполіція попереджає: як шахраї наживаються на довірі до ЗСУ 19:21 На Хмельниччину насувається похолодання: синоптик попередив про дощ і мокрий сніг 18:56 Будинок та подарунок у 2 млн грн: що ще задекларував начальник кам'янецького ТЦК 18:08 На війні загинули жителі Хмельниччини: Максим Жуковський, Валентин Каржавов, Сергій Теницький 17:29 Третій випадок за рік: у Хмельницькому зупинили нетверезу водійку ЗАЗ 16:53 У Хмельницькому попрощалися з Віктором Садовським: захиснику назавжди 49 років 16:12 Знущалась із літньої свекрухи: засудили 31-річну жительку Хмельниччини 15:30 Їм було 35 та 34 роки. Із двома воїнами попрощаються у Хмельницькому 14:47 На Хмельниччині батько судився, щоб повернути сплачені сину аліменти 14:14 Потрапив у полон важко пораненим і пережив катування: історія бійця з Хмельниччини 13:41 На Хмельниччині готель хоче припинити приймати ВПО через нестачу компенсацій 13:13 Викрала долари у подруги і купила «ланос»: на Хмельниччині оголосили підозру жінці 12:29 На Хмельниччині спіймали дезертира під час патрулювання річки 11:51 Перегони з поліцією і хабар: на Хмельниччині зупинили водія ВАЗ 11:23 У Ярмолинцях водій Hyundai насмерть збив жінку: справу скерували до суду 10:44 Водіям доведеться об’їжджати: на Хмельниччині перекрили дорогу Т-06-12
Дивитись ще keyboard_arrow_right
Ваші відгуки про послуги у Хмельницькому Ваші відгуки про послуги у Хмельницькому
keyboard_arrow_up