Хмельницькі полісмени спіймали браконьєрів із рибою на 1,7 мільйона гривень

Хмельницькі полісмени спіймали браконьєрів із рибою на 1,7 мільйона гривень
  • Чоловіки за допомогою човна та сіток ловили рибу занесену до Червоної книги України.
 

Під час нічного відпрацювання річки Дністер на межі Хмельницької та Чернівецької областей виявили двох чоловіків, які за допомогою човна та знарядь для лову риби – сіток — здійснили вилов риби, а саме: 27 лящів та судаків, а також 166 вирезубів, які занесені до Червоної книги України.

За попередніми підрахунками, сума збитків складає близько 1 700 000 гривень. З місця події вилучено рибу, човен та знаряддя для лову риби (сітки). Про це повідомили у Секторі комунікації поліції у Хмельницькій області.

Правоохоронці встановлюють всі обставини події.

Нагадуємо, що з 1 квітня по всій території держави триває операція "Нерест 2021". На водоймах та поблизу них постійно працюють рейдові групи. 

Читайте також: Де на Хмельниччині можна ловити рибу в нерест (КАРТА)

Слідкуйте за новинами Хмельницького у Telegram.

Коментарі (8)
  • Іван Косин
    Ми постійно голодні.і постійно мало.
  • Рита Титаренко
    Яка це риба! Просто, цікаво! Невже в нас є така риба, яка занесена до червоної книги України!? Браконєрству- ні!
    Рита Титаренко reply Рита Титаренко
    Генадій Токарь ! Дякую!
    Генадій Токарь reply Рита Титаренко
    Рита Титаренко риба називається плотва
  • Ігор Боровик
    А браконьєри ті шо в формі.
  • Юрій Поляков
    Штраф за веризуба причорноморського 10000 гривень за
    хвіст...
Найчастіше Найчастіше
Новини за сьогодні
Новини Хмельницького за сьогодні
20:26 Туалет за 550 тисяч у парку Чекмана. Засудили юристку комунального підприємства 18:33 Планові та аварійні відключення світла у Хмельницькому (ОНОВЛЮЄТЬСЯ) 17:06 Жителька Хмельниччини перетинала кордон із чужим паспортом: деталі photo_camera 16:10 Мешканець Хмельниччини допомагав чоловікам виїхати в Молдову Від читача 16:36 Хмельницький осередок ГО «Клуб рибалок України» долучився до Загальних зборів Організації в Києві. 15:15 Судили чоловіка, який обкрадав будинки хмельничан 14:35 Оновлений центр психічної реабілітації у поліклініці №2: коли працює і як звернутись photo_camera 13:59 Штрафи до 34 тисяч: що загрожує за незаконну ялинку на Хмельниччині 13:15 Атмосфера дому: магазини меблів і текстилю, що створюють затишок у Хмельницькому 13:00 У центрі Хмельницького автобус збив 57-річну жінку 12:29 Схема на 14,5 мільйона: у Хмельницькому незаконно виготовляли рідину до «електронок» photo_camera 12:02 Чому збанкрутіли найбільші заводи Хмельницького: історія «Катіону», «Адвіса» і «Пригми» photo_camera 11:33 У Нетішині забудовник не сплатив до бюджету громади майже 800 000 гривень 11:10 1 Гбіт/с – новий стандарт швидкості Укртелеком (новини компаній) 10:51 У Кам’янці зловмисник побив чоловіка та викрав його авто 10:17 На трьох вулицях Хмельницького тимчасово не буде води (АДРЕСИ) 09:38 На Козацькій патрульні спіймали п’яного водія (ВІДЕО) 09:00 Курс валют у Хмельницькому на сьогодні, 17 грудня (ІНФОГРАФІКА)
Дивитись ще keyboard_arrow_right
Ваші відгуки про послуги у Хмельницькому Ваші відгуки про послуги у Хмельницькому
keyboard_arrow_up