Хмельницькі прикордонники написали диктант національної єдності

Хмельницькі прикордонники написали диктант національної єдності
  • Вже 17 років поспіль на День української мови і писемності пишуть диктант.
  • Вкотре перевіряють свої знання і хмельницькі прикордонники.
  • Сьогодні, 9 листопада, викладачі, офіцери, курсанти і студенти зібрались у конференц-залі, аби знову спробувати свої сили.

9 листопада традиційно відзначають День української мови і писемності. У цей день на радіо проходить всеукраїнський диктант. Таку акцію започаткували ще у 2000 році. Не вперше до неї долучаються і у прикордонній академії. У конференц-залі зібрались викладачі, офіцери, курсанти та студенти навчального закладу, аби перевірити себе на знання рідної мови.

Присутнім показали відеоролик про те, як проходив радіодиктант у 2016 році. Нагадали прикордонникам і про деякі правила правопису. Після цього усі почали писати унікальний та авторський текст, який для радіодиктанту підготував доцент Київського національного університету імені Бориса Грінченка. Олександр Авраменко.

- В День української писемності та мови за традицією відзначають найкращих популяризаторів українського слова. Заохочують видавництва, які випускають літературу українською, а також в цей день стартує міжнародний конкурс знавців української мови імені Петра Яцика, - розповів завідувач кафедрою педагогіки та соціально-економічних дисциплін Національної академії, доктор педагогічних наук, професор Олександр Діденко.

Рівно о 12:30 прикордонники почали писати диктант під назвою “Наші пісні”. Олександр Авраменко спочатку читав кожне речення, потім диктував, а потім читав ще раз, аби всі перевірили. Традиційно диктант складатиметься зі 100-120 слів. Після написання його надішлють на адресу Українського радіо у Києві на перевірку.

0
0
0
0
Коментарі (2)
Найчастіше Найчастіше
Новини за сьогодні

Новини Хмельницького за сьогодні

Афіша та квитки на Moemisto.ua Афіша:
keyboard_arrow_up