Хмельницькі школярі танцюватимуть за правилами дорожнього руху

Хмельницькі школярі танцюватимуть за правилами дорожнього руху
  • "БДР-challenge" добереться і до Хмельницького. 
  • Більше 200 учнів місцевих шкіл проведуть флешмоб в підтримку безпеки дорожнього руху. 

З понеділка, 20 березня, по всій Україні стартували флешмоби по безпеці дорожнього руху. До них залучають школярів. Саме вони символічно передаватимуть прапор "За безпеку дорожнього руху" школярам наступного міста. Фінішує естафета 21 квітня у Києві. 

До флешмобу долучаться і учні хмельницьких шкіл. Більше двохсот школярів показуватимуть містянам правила і передадуть естафету у Чернівці. 

- Ми стали четвертим містом, у якому пройде флешмоб за безпеку руху. Школярі, здебільшого це 3-4 класи, будуть показувати правила дорожнього руху. Це буде танцювальний флешмоб, - розповідає vsim.ua речник управління патрульної поліції Хмельницького Роман Мартинюк. 

Флешмоб "БДР-challenge" відбудеться завтра, 23 березня, о 13:00 на майданчику біля кінотеатру імені Шевченка. 

Слідкуйте за новинами Хмельницького у Telegram.

Коментарі (1)
  • Анна Островська
    а начальник депосвіти розрішив дітей з уроків тягати на флешмоб? для чого ця показуха?
Найчастіше Найчастіше
Новини за сьогодні
Новини Хмельницького за сьогодні
15:21 Через Хмельницький курсуватиме флагманський поїзд “Сакура” 14:24 На Хмельниччину на щиті повертаються шестеро військових. Хто ці Герої 13:16 На Хмельниччині відновили історичний фонтан початку ХХ століття 12:25 На Хмельниччині пʼятьох солдатів посмертно відзначили нагородами (ІМЕНА) Від читача 13:07 Гендерний баланс та недискримінація в Хмельницькій митниці 11:22 Обікрали кіоск на ринку і розбили чуже авто: як покарали двох чоловіків з Хмельниччини 10:29 Студент з Хмельницького району увійшов до п’ятірки найкращих зварників Європи 09:19 Атака БпЛА: на Хмельниччині знищили 6 цілей 20:45 Потеплішає цими вихідними: погода на Хмельниччині 2–3 травня 19:20 Майже 200 хмельницьких випускників отримають відзнаки 18:30 Двох воїнів з Хмельницького району відзначили посмертно (ІМЕНА) 17:51 Тролейбуси не доїжджатимуть до Ракового через ремонт дороги 17:01 США використовують українську розробку для захисту своїх об'єктів. До її створення долучились хмельничани 16:49 Ремонт доріг на Хмельниччині: де працює техніка і які результати
Дивитись ще keyboard_arrow_right
Ваші відгуки про послуги у Хмельницькому Ваші відгуки про послуги у Хмельницькому
keyboard_arrow_up