Хмельницький благодійний фонд - серед переможців всеукраїнського конкурсу «Золотий фліпчарт»

Хмельницький благодійний фонд - серед переможців всеукраїнського конкурсу «Золотий фліпчарт»
Фото з відкритих джерел
  • «Мій ДОНОР» Хмельницький здобув перемогу в «Золотому фліпчарті».

Благодійний фонд «Мій ДОНОР» отримав перемогу в номінації «Волонтерська ініціатива року» всеукраїнського конкурсу громадських активістів «Золотий фліпчарт».

Благодійна організація займається популяризацією безоплатного донорства крові, її компонентів та наповненням бази донорів резерву Хмельницької області.

«Ми щиро дякуємо організаторам, партнерам, експертам та наглядовій раді конкурсу за об’єктивну оцінку нашої роботи!- зазначають переможці. - Приємна мотивація працювати з подвоєнням зусиль!»

«Щиро радіємо успіхам проєкту, ідея якого зародилася у Молодіжній раді Хмельницького», - акцентують на офіційні сторінці МРХ.

Нагадаємо, що у 2021-му Молодіжна рада Хмельницького у «Золотому фліпчарті» здобула призові місця за результатами глядацького та експертного голосувань у номінації «Молодіжна рада року».

ДОВІДКА.
«Золотий фліпчарт» відбувався двічі – у 2020 та 2021 роках.
Мета конкурсу – підвищення ролі благодійних та громадських організацій України через донесення до широкого загалу інформації про їхню діяльність та реалізовані проекти.  
У 2022-му він акцентує увагу на найкращих ініціативах громадського сектору в умовах війни, які пришвидшують перемогу України.
Переможців конкурсу визначали у 6-ти номінаціях – «Проєкт року», «Волонтерська ініціатива року», «Молодіжний проєкт року», «Журналістська ініціатива року», «Молодіжна рада року» та «Громадська організація року».
Переможців обирали двома шляхами – за результатами онлайн-голосування на сайті проєкту та за оцінками експертної комісії.
Нагородження переможців відбулося в Тернополі 24 березня.

Читайте також:

Слідкуйте за новинами Хмельницького у Telegram.

Коментарі

keyboard_arrow_up