Хмельницький допоможе військовим на 3,5 мільйони гривень

Хмельницький допоможе військовим на 3,5 мільйони гривень
  • Бюджетні гривні підуть на утримання військових частин міста.
  • Найбільше отримають частина в Раковому і спецпризначенців.

Своїм указом Петро Порошенко поклав частину фінансування військових частин на місцеві бюджети. З них виділяються кошти на продовольство, пальне, ремонти й інше. Назвали усе це шевською допомогою. У перший рік після впровадження такого способу фінансування військових з бюджету Хмельницького пішло 580 000 гривень.

На 2018 рік сума може зрости в рази. Згідно проекту рішення, за який голосуватимуть на черговій сесії міськради, програма допомоги військовим частинам розрахована на 3 490 000 гривень. Найбільше з цієї суми піде на військову частину у Раковому (А0661 – 1,3 млн. грн.) і спецпризначенців (А0553 – 1 млн. грн.). Всього гроші будуть передбачені для восьми частин, міського військомату і зонального відділу військової служби.

Слідкуйте за новинами Хмельницького у Telegram.

Коментарі
Найчастіше Найчастіше
Новини за сьогодні
Новини Хмельницького за сьогодні
15:15 Передавав інформацію про бойову авіацію на Хмельниччині: чоловіку дали 15 років 14:14 Працював у військкоматі і загинув на Запоріжжі: хмельничани попрощались із Дмитром Дікаревим 13:08 Цієї ночі переводимо годинники: деталі переходу на літній час 12:09 Симчишин призначив директора хмельницького ліцею №7 Від читача 11:07 Додаткові переваги для АЕО 11:38 Водій в реанімації: на Хмельниччині зіткнулися Hyundai і ВАЗ 11:01 Спроба №10: чи зможе «Поділля» перемогти «Агробізнес»? 10:22 За добу на Хмельниччині сталося 10 пожеж: що і де горіло 09:30 Ремонт доріг на Хмельниччині: де цього тижня працювали дорожники 21:01 Якою буде погода на Хмельниччині в суботу, 28 березня 20:17 Уряд виділив Хмельниччині 210 млн грн на підготовку до зими 19:29 На щиті повертаються п’ятеро воїнів з Хмельниччини 18:44 У Хмельницькому відбувся міжрегіональний форум підтримки ветеранів та їхніх родин 18:01 Їм було 35 та 34 роки. У Хмельницькому попрощалися з Максимом Шпадирєвим та Олександром Коляденком 17:17 Директорці театру ляльок у Хмельницькому присвоїли звання «Заслужений працівник культури України» 16:32 У Хмельницькому в неділю перекриють вулицю Прибузьку: як зміниться рух транспорту 16:21 Побори чи стимул до навчання: студенти приватного вишу Хмельницького платять за пропущені заняття
Дивитись ще keyboard_arrow_right
Ваші відгуки про послуги у Хмельницькому Ваші відгуки про послуги у Хмельницькому
keyboard_arrow_up