Хмельницький велопатруль за зміну наїжджає до 70 кілометрів

Хмельницький велопатруль за зміну наїжджає до 70 кілометрів
Правоохоронці стежать за порядком у парку імені Чкмана цілодобово.

Патрульні пересіли на велосипеди в кінці червня.  Нагадаємо, що подарували правоохоронцям транспортні засоби та необхідну форму місцеві підприємці. Вартість чотирьох  "залізних коней" - близько 21 тисячі гривень. Керівництво міліції уже звітує про результати роботи новоствореного патруля.

— Сьогодні велопатруль з моменту своєї появи не допустив жодного правопорушення у парку, в тому числі і вчинення дрібних адміністративних правопорушень таких, як розпиття спиртних напоїв, хуліганства тощо, — цитує прес-служба начальника УМВС України в Хмельницькій області Миколу Семенишина.

Несення служби на велосипедах у перші ж дні показало чимало переваг перед пішим патрулем. Територія парку становить 140 гектарів, і раніше патрульним, щоб пройти маршрут лише в один бік потрібно було, щонайменше, 30-40 хвили. Тепер на об‘їзд вони витрачають всього 5-7 хвилин, наїжджаючи за зміну 50-70 кілометрів.  

Повідомити про порушення у парку імені М. Чекмана та зв'язатись із велопатрулем можна за телефонами:

З 11:00 до 19:00 - 073 432 50 12

З 19:00 до 03:00 - 073 432 50 13

Додайте Всім.юа до вибраних джерел у Google

Коментарі (3)
  • Анонім
    Нагадуе ця новизна розмову рибалок ( хтобiльше збреше)
  • Анонім
    Живу біля парку, тож кожен день в центр і назад ходжу пішки через парк, і жодного разу ! не зустріла "велосипедний патруль"! Може хлопці десь ховаються? а може в них шлеми-невидимки?
  • Evgen Grabovsky
    Розкажуть ще цьому горе-патрулю, що за ПДР шолом потрібно возити на голові, а не на рулі....
Найчастіше Найчастіше
Новини за сьогодні
Новини Хмельницького за сьогодні
21:33 Погода у Хмельницькому: прогноз на тиждень 20:41 Тюрін відсторонив заступника, спійманого на хабарі 19:40 У Хмельницькому підтвердили вирок мешканцю Тернопільщини за вбивство та зґвалтування 18:52 В двох ДТП на Хмельниччині травмувалися неповнолітні мотоциклісти Від читача 08:06 Протидія мобінгу (цькуванню) у трудовому колективі: як розпізнати, які наслідки та як захистити свої права 18:16 На Хмельниччині дозволили полювання на пернату дичину: наказ ОВА 17:37 Загинув під час першого бойового виходу: попрощалися з Василем Лазуткіним 16:54 Викрав авто, а потім двічі попався п'яним за кермом: засудили жителя Летичева 16:30 «Гармаш»: навіщо 1-й корпус «Азов» створив артилерійську бригаду (соціальна реклама) 16:20 Поміняв пензель на зброю: в Хмельницькому попрощались із захисником Андрієм Томчишиним 15:52 За заступника начальника ОВА Владислава Фалюша внесли заставу 15:30 Вступ 2026: рейтинг найпопулярніших вишів та коледжів Хмельниччини 14:48 Кубок області з футболу: результати жеребкування для 7 команд 14:17 4 серпня на Хмельниччині зафіксували температурні рекорди 13:46 Вакансії в патрульній поліції Хмельниччини: умови праці та зарплата 13:10 На Озерній тимчасово не буде води (АДРЕСИ) 12:39 Хто відремонтує перехрестя біля філармонії за 3,5 млн і що саме там зроблять photo_camera 12:01 Затримали водія Audi, який спричинив ДТП з потерпілим біля Правдівки й втік 11:22 У громаді на Хмельниччині аудитори знайшли порушення на 1,6 мільйона гривень 10:41 В ДТП на Білогірщині травмувався 17-річний мотоцикліст
Дивитись ще keyboard_arrow_right
Ваші відгуки про послуги у Хмельницькому Ваші відгуки про послуги у Хмельницькому
keyboard_arrow_up