Хмельницькому із Литви передали 51 генератор

Хмельницькому із Литви передали 51 генератор
Хмельницькому із Литви передали 51 генератор Фото - зі сторінки Олександра Симчишина у Фейсбук
  • Вони надійшли від міста-побратима Шяуляй.

 

За сприяння Товариства Червоного Хреста, із Литви у Хмельницький передали 51 генератор. Усе надійшло від міста-побратима Шяуляй. Про це повідомив міський голова Олександр Симчишин.

Усі генератори будуть використовувати для підсилення енергостійкості обʼєктів інфраструктури, у випадку чергових атак на енергосистему, – додав мер. 18 із них – генератори потужністю 11 кВт, 33 – потужністю 15 кВт.

- Щиро дякуємо місту Шяуляй, Artūras Visockas та Товариству Червоного Хреста за надійне партнерство та допомогу, – написав Олександр Симчишин на своїй сторінці у Фейсбук.

Читайте також: Хмельницький в Instagram: 10 кращих фото за тиждень





 

Слідкуйте за новинами Хмельницького у Telegram.

Коментарі (5)
  • Люда Бучма
    Оце влада міста набереться
    генераторів,мамі,діду бабі свату ,продадуть,є що красти.Народе не радій,не з нашим щастям користуватися генераторами.
  • Микола Філатов
    Нам шо з того?
  • Alena Byrkova
    Будете ви їх бачити,як сліпий стежки🤣
    Валентин Дудаков reply Alena Byrkova
    Alena Byrkova Я УКРАЇНЕЦЬ
  • Ирина Ермакова
    Дякуємо,місто-побратим,місто,де народилася моя мама.

keyboard_arrow_up