Кам`янчанам відшкодують до 50% вартості генераторів, закуплених багатоповерхівками

Кам`янчанам відшкодують до 50% вартості генераторів, закуплених багатоповерхівками
Фото зі сторінки Кам'янець-Подільської міської ради
  • Бюджет програми понад 5 мільйонів.

У Кам’янці-Подільському з міського бюджету відшкодують до 50% вартості генераторів, закуплених багатоквартирними будинками.

За це 28 листопада проголосували депутати на позачерговій сесії.

«Такі програми наразі успішно діють у Києві та Львові, - зауважують у мерії. - Тай серед кам’янчан уже є бажаючі стати її учасниками».

Відео дня

Бюджет програми, додають, більше 5 млн грн.

Під постом міськради одразу посипалися питання:

  • яка процедура відшкодування?
  • що для цього потрібно?
  • яким чином буде відбуватися компенсація і які умови потрібно виконати?

«Відшкодування 50%, але не більше 30 тис грн. Якщо ваш генератор коштує 30 тис то вам відшкодують 15 тис, якщо 100 тис, грн, то відшкодування складе 30 тис. грн», - пояснила очліьниця центру підтримки та розвитку ОСББ  Кам'янець-Подільського Елена Мазур.

«Знаєте, вроді щось і зробили, а по факту пшик. Для 80-ти квартирних будинків не потягне нічого крім ітп. Для 20 квартирних- непідйомна сума. Плюс 500 грн на заправку щодня, плюс людина яка за тим дивиться. Якщо вже виділили 5 лямів, то вже і виділяйте на більш потужні генератори, які витягнуть хоча б котли. Але ж ні. Як в казці: прийшла і з подарунком, і без», - зауважила Виктория Романовна Савина.

До слова, у Тернополі мерія компенсуватиме 50% вартості генераторів для потреб багатоповерхівок. Компенсацію зможуть отримати ОСББ чи управляючі підприємства за умови розрахунку не менше 2 кВт на одну квартиру. В будинку або під’їзді має бути не менше 10 квартир.

Читайте також:

Слідкуйте за новинами Хмельницького у Telegram.

Коментарі

keyboard_arrow_up