Карантинні перевірки на Хмельниччині: +104 протоколи і 4 постанови за день

Карантинні перевірки на Хмельниччині: +104 протоколи і 4 постанови за день
Фото - Хмельницька ОДА
  • Дізнавайтесь про результати рейдових перевірок за минулу добу.

На Хмельниччині продовжують слідкувати за дотриманням протиепідемічних обмежень. Про результати повідомили в ОДА. Що перевірили і скільки порушень знайшли за минулу добу:

Держпродспоживслужба

Перевірили 115 суб’єктів господарювання, з них 11 закладів громадського харчування, 43 об’єкти торгівлі продовольчими товарами, 30 об’єктів торгівлі непродовольчими товарами, 15 агропродовольчих ринків та 16 інших об’єктів.  Знайшли порушення на 14 об’єктах, надали 14 пропозицій щодо їх усунення. 11 інформацій передали для реагування до органів влади, 7 - до поліції. Загалом провели 115 профілактичних бесід.

Відео дня

Патрульна поліція Хмельниччини:

За добу патрульні провели 103 перевірки маршрутних транспортних засобів, 27 разів - патрулювання прибудинкових територій, 32 рази - поверхневий огляд громадян та перевірку документів, 29 разів перевірили заклади з масовим перебуванням людей. Склали 4 постанови за порушення вимог щодо використання засобів індивідуального захисту.

Поліцейські Хмельницької області 

За вчора, 5 грудня, поліцейські склали 104 адмінпротоколи (всього 134 18 протоколів) за статтею 44-3 КУпАП (Порушення правил щодо карантину людей).  За минулу добу перевірили 71 транспортний засіб та 94 особи, які в них перебували.

"Відповідно до розпорядження №66 від 10 серпня 2020 року «Про пасажирські перевезення», з метою забезпечення контролю за виконанням протиепідемічних заходів, було перевірено 59 транспортних засобів", - йдеться у повідомленні. 

 

Слідкуйте за новинами Хмельницького у Telegram.

Коментарі

keyboard_arrow_up