Карантинні перевірки на Хмельниччині: склали 10 постанов і 64 адмінпротоколи

Карантинні перевірки на Хмельниччині: склали 10 постанов і 64 адмінпротоколи
Фото - Хмельницька ОДА
  • Читайте про результати рейдових перевірок за минулу добу. 

У Хмельницькій ОДА повідомили про результати перевірок стану дотримання карантинних обмежень. Скільки виявили порушень за минулу добу?

Держпродспоживслужба:

Перевірили 126 суб’єктів господарювання, з них 15 закладів громадського харчування, 59 об’єктів торгівлі продовольчими товарами, 24 об’єкти торгівлі непродовольчими товарами, 11 агропродовольчих ринків та 17 інших об’єктів. Виявили порушення на 16 об’єктах.

Відео дня

Передали 14 інформацій для реагування до органів влади й 7 - до поліції. Провели 126 профілактичних бесід із суб’єктами господарювання.

Патрульна поліція Хмельниччини:

За минулу добу було проведено 103 перевірки маршрутних транспортних засобів, 27 разів проведено патрулювання прибудинкових територій, 32 рази - поверхневий огляд громадян та перевірку документів, 29 разів перевірили заклади з масовим перебуванням людей (кінотеатри, заклади громадського харчування, фітнес центри). Загалом склали 10 постанов за порушення вимог щодо використання засобів індивідуального захисту.

Поліцейські Хмельницької області:

За вчора, 11 грудня, поліцейські склали 64 адмінпротоколи (всього 13 914 протоколів) за статтею 44-3 КУпАП (Порушення правил щодо карантину людей). Протягом минулої доби перевірили 80 транспортних засобів та 101 особу, які в них перебували. 

Бійці ДСНС:

За минулої доби рятувальники здійснили 2 виїзди для інформування населення за допомогою сигнально-гучномовних пристроїв щодо дотримання протиепідемічних заходів та необхідності вакцинації. 

 

Слідкуйте за новинами Хмельницького у Telegram.

Коментарі

keyboard_arrow_up