Карантинні перевірки на Хмельниччині: за вихідні склали 58 протоколів

Карантинні перевірки на Хмельниччині: за вихідні склали 58 протоколів
Фото - УНІАН
  • Дізнавайтесь про результати перевірок за дотриманням карантинних обмежень.

На Хмельниччині досі продовжують працювати рейдові групи. Читайте, скільки перевірок провели в перші дні року і яку кількість порушень зафіксували. 

Держпродспоживслужба:
За 1-2 січня перевірили 184 суб’єкти господарювання: 19 закладів громадського харчування, 100 об’єктів торгівлі продовольчими товарами, 37 об’єктів торгівлі непродовольчими товарами, 11 агропродовольчих ринків та 17 інших об’єктів.

Виявили порушення на 14 об’єктах. Передали 14 інформацій для реагування до органів влади і 8 - до підрозділів поліції. 

Патрульна поліція Хмельниччини:
За вихідні патрульні провели 101 перевірку маршрутних транспортних засобів, 90 разів - патрулювання прибудинкових територій, 66 разів - поверхневий огляд громадян та перевірку документів, 62 рази перевірили заклади з масовим перебуванням людей (кінотеатри, заклади громадського харчування, фітнес центри).

За 1 і 2 січня патрульні склали 13 постанов за порушення вимог щодо використання засобів індивідуального захисту.

Поліцейські Хмельницької області:
Поліцейські Хмельницької області за перші дні року склали 58 адмінпротоколів (всього 154 70 протоколів) за статтею 44-3 КУпАП (Порушення правил щодо карантину людей).

За минулу добу перевірили 48 транспортних засобів та 125 осіб, які в них перебували. Відповідно до розпорядження №66 «Про пасажирські перевезення», з метою забезпечення контролю за виконанням протиепідемічних заходів, було перевірено 58 транспортних засобів.

 

Слідкуйте за новинами Хмельницького у Facebook, Telegram, Instagram, Viber та YouTube.

Коментарі

keyboard_arrow_up