Керівника Держгеокадастру Хмельниччини арештували за підкуп. Застава - 735 тисяч гривень

Керівника Держгеокадастру Хмельниччини арештували за підкуп. Застава - 735 тисяч гривень
Фото: НАБУ
  • За версією слідства, в.о. начальника ГУ Держгеокадастру в Хмельницькій області та його спільник надали 52 000 доларів США неправомірної вигоди голові Державної служби України з питань геодезії, картографії та кадастру за сприяння у "дерибані" державної землі.

Вищий антикорупційний суд обрав запобіжний захід тимчасово виконуючому обов’язки глави ГУ Держгеокадастру в Хмельницькій області, підозрюваному в спробі підкупу голови Держгеокадастру. Про це поінформувала пресслужба ВАКС у Facebook.

Як зазначається, підозрюваний під арештом пробуде 45 днів. Поряд із цим, йому визначено заставу у розмірі 735 700 гривень. У разі внесення застави на нього покладаються процесуальні обов’язки. 

Як повідомлялося раніше, 9 грудня правоохоронці викрили в.о начальника ГУ Держгеокадастру в Хмельницькій області та його посередника на спробі підкупу голови Держгеокадастру Романа Лещенка. Затримали їх при переданні частини неправомірної вигоди у розмірі 25 тисяч доларів.

Передбачалося, що загальна сума хабаря, що призначався за видачу наказів про виділення земельних ділянок, становитиме 170 тисяч доларів США.

 Дії підозрюваного кваліфіковано за частиною 4 статті 369 Кримінального кодексу України.

 

Слідкуйте за новинами Хмельницького у Telegram.

Коментарі (17)
  • Читач96
    Пипец какие суммы, боремся с коррупцией, нунуну.... Да Украина - мать коррупции, она никогда не убьёт своего ребёнка)))))
  • Віталій Українець
    тільки рубка рук!
  • Viktor Bilych
    Напешіт коли посадят
    Читач96 reply Viktor Bilych
    Ага, запей водой))))
  • Іван Косин
    Отдаст все и свободен.
Найчастіше Найчастіше
Новини за сьогодні
Новини Хмельницького за сьогодні
16:35 Ціни за проїзд: скільки коштує дорога з Хмельницького в міста області 15:42 Патрульні зупинили водія, який перетнув подвійну суцільну лінію на Свободи play_circle_filled 15:06 Кладовища Хмельницького: де вже немає вільних місць (ІНФОГРАФІКА) 14:19 Судитимуть жителів Хмельниччини, які наловили риби майже на мільйон гривень Від читача 16:37 Зловмисники можуть "продавати" в інтернеті товари, яких насправді не існує, за частковою передплатою або повною оплатою наперед. 13:50 У Кам’янці перекриють рух транспорту: деталі 13:19 Що показують у кінотеатрі Шевченка (АФІША) 12:56 На Хмельниччині відкрили дитячий майданчик в пам'ять про захисника Вадима Суворова 12:02 На Хмельниччині затримали ділків, які за гроші обіцяли зняти військовозобов'язаного з «розшуку» 11:26 У Славуті оголосили День жалоби: прощатимуться з Віктором Петерчуком 11:10 Реабілітація після травм і операцій: методи відновлення у центрах Хмельницького 10:57 На Хмельниччині громада намагалася оформити державні землі у комунальну власність 10:23 На Кам’янеччині в ДТП травмувалася 24-річна пасажирка Tesla 10:00 Ціни на пальне у Хмельницькому (ОНОВЛЮЄТЬСЯ) 09:48 «Memento Mori» відкрила зал прощання: для родин військових — безкоштовно (новини компаній) 09:32 У Кам’янці-Подільському здорожчав проїзд у громадському транспорті 09:00 Курс валют у Хмельницькому на сьогодні, 15 квітня (ОНОВЛЮЄТЬСЯ) 21:01 Потеплішає до +18: погода на Хмельниччині 15 квітня 20:30 Планові та аварійні відключення світла у Хмельницькому (ОНОВЛЮЄТЬСЯ) 19:50 Хворих на ГРВІ та грип поменшало: ситуація із захворюваністю на Хмельниччині
Дивитись ще keyboard_arrow_right
Ваші відгуки про послуги у Хмельницькому Ваші відгуки про послуги у Хмельницькому
keyboard_arrow_up