Коронавірус на Хмельниччині: кількість випадків одужання по районах

Коронавірус на Хмельниччині: кількість випадків одужання по районах
Фото ілюстративне
  • На Хмельниччині від COVID-19 одужали вже 28 людей.

В Хмельницькій області від COVID-19 одужали вже 28 людей. Такі дані ОДА станом на 4 травня.

Як повідомили у держадміністрації, цими вихідними від COVID-19 одужали ще двоє пацієнтів з Шепетівщини. Чоловік та жінка, які лікувалися амбулаторно. Їх одужання підтверджено двома негативними результатами ПЛР-досліджень.

Отже, станом на 4 травня в області всього підтвердили 116 випадків COVID-19. Фіксація випадків одужання від коронавірусу в області виглядає так:

  • Чемеровецький район –  4 одужало;
  • м. Хмельницький – 12 одужало;
  • Шепетівський район – 7 людей одужало;
  • Городоцький район – 2 одужало;
  • м. Кам’янець-Подільський – 1 одужав;
  • Хмельницький район –  1 одужав;
  • Волочиський район –  1 одужав.

Нагадаємо, у Хмельницькій області зафіксували 6 летальних випадків у результаті захворювання на COVID-19. Вчора у Хмельницькій інфекційній лікарні помер 67-річний мешканець Кам'янець-Подільського району. Раніше в області уже зафіксували 5 летальних випадків від коронавірусу. Серед померлих черниця із Летичівського району, чоловік з Чемеровецького району, 82-річна жінка з Хмельницького та 74-річний чоловік із Шепетівки. Ще один летальний випадок внаслідок коронавірусу було підтверджено вже посмертно — у медпрацівниці Хмельницької центральної районної лікарні.

Читайте також:

Карантин в Україні продовжать до 22 травня, але з пом'якшеннями — Шмигаль

Карантин та коронавірус: події і факти 4 травня (ОНОВЛЮЄТЬСЯ)
 

 

Слідкуйте за новинами Хмельницького у Telegram.

Коментарі
Найчастіше Найчастіше
Новини за сьогодні
Новини Хмельницького за сьогодні
13:07 У Хмельницькому нагородили переможців учнівських олімпіад 12:29 Смертельна ДТП на Хмельниччині: загинув водій, є травмовані 11:52 Вибухи у Хмельницькому та травмовані люди: прокуратура відкрила справу 11:01 Загинув на Покровському напрямку: поліцейського з Хмельниччини нагородили посмертно Від читача 12:35 Медичних сестер і братів відзначили у КНП "Хмельницький обласний серцево-судинний центр" 10:58 Повернення до своїх: як працює «Азов.Супровід» (соціальна реклама) 10:21 У Хмельницькому тимчасово змінять маршрути автобусів №29 та №49 10:00 Ціни на пальне у Хмельницькому (ОНОВЛЮЄТЬСЯ) 09:30 Ранкова атака на Хмельниччину 14 травня: пошкоджено електромережу 09:00 Курс валют у Хмельницькому на сьогодні, 14 травня (ОНОВЛЮЄТЬСЯ) 18:52 Забив кулаками і сокирою до смерті. Судитимуть 24-річного жителя Хмельниччини 18:06 На війні загинув водій тролейбуса Віктор Васильєв. Він був зниклим безвісти 17:30 Приміські поїзди через Хмельниччину міняють маршрут 17:08 «Вибиті вікна у квартирах і під’їздах», – Симчишин про наслідки атаки play_circle_filled 16:39 Зарплати від 200 тисяч, BMW та криптовалюта: що задекларували керівники ДБР у Хмельницькому 16:16 Рятувальника з Хмельниччини нагородили відзнакою Президента України 15:50 Коли швидкість – це ваш спокій: як забути про проблеми з інтернетом назавжди (новини компаній) 15:24 У Кам’янці відкрили меморіальну дошку на честь воїна Дмитра Ломова photo_camera 14:34 Спортсмени з Волочиська стали чемпіонами Європи з універсального бою
Дивитись ще keyboard_arrow_right
Ваші відгуки про послуги у Хмельницькому Ваші відгуки про послуги у Хмельницькому
keyboard_arrow_up