Купуючи путівку до Іспанії, хмельничанка натрапила на шахраїв
- Вона втратила понад 60 тисяч гривень.
У Хмельницькому районному управлінні поліції повідомили про шахрайську схему, на яку натрапила 20-річна мешканка обласного центру. Вона знайшла в інтернеті оголошення про продаж путівок. Тоді зв’язалася із нібито представником турагенції й обрала відпочинок в Іспанії. За нього хмельничанка перерахувала понад 60 тисяч гривень.
Ближче до часу поїздки потерпіла не змогла зв’язатися з «турагентом» і зрозуміла, що її ошукали. За даним фактом поліцейські проводять перевірку та встановлюють усі обставини події, – додають правоохоронці.
Закликаємо громадян бути пильними під час онлайн-бронювання відпочинку, аби не натрапити на аферистів: перевіряйте інформацію про туристичну компанію, її репутацію та відгуки клієнтів, купуйте туристичні послуги лише після укладення договору, уважно ознайомившись із його умовами, не довіряйте пропозиціям із надто низькими цінами або вимогам терміново здійснити передоплату, – зазначають в районному управлінні поліції.
Читайте також: Хотів купити авто: 23-річний житель Хмельниччини став жертвою шахраїв
Додайте Всім.юа до вибраних джерел у Google