Людей евакуювали драбинами : рятувальники розповіли деталі пожежі в ТЦ «Ріко»

Людей евакуювали драбинами : рятувальники розповіли деталі пожежі в ТЦ «Ріко»
Фото - ГУ ДСНС у Хмельницькій області
  • Опівдні спалахнула пожежа в «Ріко», що на проспекті Миру.
  • Надзвичайники повідомили деталі загорання в торговому центрі. 

На четвертому поверсі торгового центру «Ріко» спалахнула пожежа. Трапилось все близько 12:00. Частина відвідувачів і працівників не встигла залишити приміщення. Очевидці розповідали, що люди виглядали з вікон, аби не задихнутись від їдкого диму.

Повідомлення на «101» рятувальники отримали близько 12:07. До їх приїзду на місце події, пожежа сягнула вже 152 квадратних метри площі. Як повідомляють у Державній службі з надзвичайних ситуацій у Хмельницькій області, була загроза для життя й здоров’я відвідувачів, а також працівників об’єкту. Під час розвідки з'ясували, що горіло на четвертому поверсі у загальному коридорі будівлі.

До слова, під час пожежі евакуювали 23 людини. 

Відео дня

"Під час гасіння пожежі за допомогою висувних драбин та ланками газодимозахисників по сходових клітинах вогнеборці врятували з відрізаних полум’ям приміщень шість людей, та 23 — евакуювали", - додають у ДСНС.

Пожежу вдалось швидко загасити і не допустити, аби вогонь поширився на всі офісні приміщення торговельного центру. Повністю ліквідували пожежу близько 12:44. Всього на місці події працювали 29 рятувальників на шістьох одиницях пожежно-рятувальної та спеціальної техніки.

Інших деталей події поки не називають. Точну причину загоряння наразі встановлюють. 

 

Слідкуйте за новинами Хмельницького у Telegram.

Коментарі (2)
  • Ліля Качанівська
    Честь і шана таким працівникам
  • Svetlana Bondarchuk
    Рятувальники молодці!!!!!!
Найчастіше Найчастіше
Новини за сьогодні
Новини Хмельницького за сьогодні
21:03 «На щиті» повернулось четверо військових з Хмельниччини. Імена photo_camera 20:33 Вдарять заморозки та дощитиме: погода на 10 травня для Хмельниччини 20:11 Нові правила для МАФів і житло для ВПО: основні рішення сесії Хмельницької міськради 19:19 Хто з хмельничан буде без води до завтра (АДРЕСИ) Від читача 16:55 Хмельничанки створюватимуть прикраси для благодійного ярмарку на підтримку жінок — як долучитися 18:29 Жінка з Хмельниччини відмовилась від батьківських прав, але суд не дозволив: деталі 17:51 Хмельниччина отримала шкільні автобуси на 43 мільйони гривень 17:03 «Любив життя»: у Хмельницькому прощалися з воїном Олександром Кошельником photo_camera 16:30 Реєстр корупціонерів Хмельниччини: хто там є 15:51 Будинок архієрея в центрі Хмельницького отримав охоронний статус 15:06 У Хмельницькому районі перекриють залізничний переїзд на шість днів 14:12 Затримали проректора Хмельницької прикордонної академії: будував дім руками підлеглих 13:16 Спалах кору на Хмельниччині: найбільше хворіють діти 12:31 У Хмельницькому відбудеться ярмарок розсади 12:12 Посмертні нагороди вручили рідним воїнів з Хмельниччини (ІМЕНА) photo_camera 11:18 ВСІМ Бізнес-ліга 2025: символічні збірні 1 і 2 турів 10:33 На Хмельниччині відбудеться 10 ярмарків професій 09:24 У Хмельницькому жінка готується народити 12 дитину 08:30 Курс валют у Хмельницькому на 9 травня
Дивитись ще keyboard_arrow_right
Ваші відгуки про послуги у Хмельницькому Ваші відгуки про послуги у Хмельницькому
keyboard_arrow_up