Марина Круть заспівала про толерантність до ЛГБТ-спільноти (ВІДЕО)

Марина Круть заспівала про толерантність до ЛГБТ-спільноти (ВІДЕО)
 • Українські музиканти, серед яких Аліна Паш, Сергій Бабкін, KRUTЬ та YUKO, об'єдналися навколо ідей толерантності і прийняття та записали спільний Маніфест "Різні.Рівні".

Українські зірки записали пісню — маніфест толерантності "Різні.Рівні". Мета: через музику донести українцям важливу думку: "ми всі рівні, незалежно від гендерної ідентичності та сексуальної орієнтації".

 • "Національний проєкт "Різні.Рівні" створений за сприяння донорських програм Великобританії та Швеції спільно з агенцією ISD Group. Він покликаний почати діалог про рівність усіх людей замість того, щоб концентрувати увагу на відмінностях, а ще — заповнити пробіли в знаннях українців щодо ЛГБТК+, зруйнувати упередження про гомосексуальність", пише онлайн-медіа "СЛУХ", яке виступило музичним консультантом проєкту .

Проєкт має кілька складових:

 1. Трек і кліп "Різні. Рівні", записаний музикантами.
 2. Будь-хто може стати частиною проєкту та підтримати ЛГБТ-спільноту. Щоб це зробити, буде достатньо перейти на сайт www.riznirivni.com.ua та приєднатися до мапи толерантних. За допомогою віртуальної студії звукозапису сайт надає можливість заспівати разом з зірками. Наприкінці пісні, коли співає хор, у слухача буде 10 секунд, щоб сказати свої слова підтримки, висловити позицію чи заявити про толерантність. В результаті, він/вона отримає унікальний варіант пісні зі своїм побажанням, який можна завантажити чи поділитися ним у соціальних мережах.

Учасників проєкту також запитали, чому толерантність — це must будь-якого демократичного суспільства? Ось як відповіла Марина Круть:

 • "Нове покоління приносить новий час у мою країну. Світ змінюється і вносить корективи у заскорузлі стандарти суспільства. Цей проєкт — про прийняття себе такими, якими ми є. Без масок і брехні. Любов до людини — це і є її прийняття. Підтримувати одне одного — це основа здорової нації та усвідомленого суспільства, сила яких в єдності та єднанні всіх людей незалежно від політичних поглядів, віросповідання чи орієнтації. Ми всі різні, але кожен потребує підтримки, будь це добре слово чи пост у соцмережах".

 Слідкуйте за новинами Хмельницького у Facebook, Telegram, Instagram, Viber та YouTube.

Коментарі (8)
 • Liudmyla Suprunovska

  Як можна поєднати нетрадиційну сексуальну орієнтацію з вірою в Бога (адже в Біблії є чітка відповідь стосовно цього). Це є - богохульство.

  Омон Ра reply Liudmyla Suprunovska

  Или не знаете, что неправедные Царства Божия не наследуют? Не обманывайтесь: ни блудники, ни идолослужители, ни прелюбодеи, ни малакии, ни мужеложники, ни воры, ни лихоимцы, ни пьяницы, ни злоречивые, ни хищники — Царства Божия не наследуют (1Кор. 6:9-10)
 • Jaba Zelena

  І сміх і гріх 🤦
 • Любов Сердунич

  ГАНЬБА!!! "Любити людину" у ЦЬОМУ твоєму розуміння - означає підтримувати ВИНИЩЕННЯ ЛЮДСТВА, зокрема, й таким шляхом! ГАНЬБА, Марино!.. А ти подавала надії як патріотка!.. :(
 • Омон Ра

  Ждём толерантной реакции от ультраправых социал-националистов во главе с мэром, которые всячески форсили Круть во время Евровидения))
Найчастіше Найчастіше
Новини за сьогодні
Новини Хмельницького за сьогодні
Ваші відгуки про послуги у Хмельницькому Ваші відгуки про послуги у Хмельницькому
keyboard_arrow_up