Міська дитяча лікарня отримала медичне обладнання від «RIA» та партнерів

Міська дитяча лікарня отримала медичне обладнання від «RIA» та партнерів
  • Конкурс «Народний бренд» щороку проводить корпорація «RIA».

  • Цьогоріч замість урочистої церемонії придбали медичне обладнання для міської дитячої лікарні.

Щороку в Хмельницькому корпорація «RIA» проводить конкурс «Народний бренд». Мешканці міста обирають компанії у різних номінаціях. Після цього переможці отримують нагороди від корпорації. Зазвичай це відбувається під час урочистої церемонії, проте у 2020 році все було інакше.

Корпорація «RIA» та партнери придбали для Хмельницької міської дитячої лікарні медичне обладнання і його передали лікарям. Керівник «RIA» у Хмельницькому Сергій Халамендик привітав лікарів з новорічними святами та розповів, що здоров’я є найціннішим подарунком, який можна отримати до свята.

— У переддень Нового року всі очікують на подарунки, і вони у всіх різні. Але є така думка, що здоров’я є найціннішим подарунком у житті. Ми щороку проводимо церемонію нагородження переможців, але у цей важкий рік вирішили відвідати вас, лікарів, і зробити свій внесок у вашу боротьбу за здоров’я дітей. Тому що це найцінніше, що є у житті. Можливо, це не найбільший вклад, який ми можемо зробити, але те, що ми можемо, з представниками наших партнерів, передаємо вам це медичне обладнання. Сподіваємося, воно допоможе зберегти життя, допоможе зберегти здоров’я дітей, тому що це найцінніше, що може бути, — сказав Сергій Халамендик у зверненні до лікарів.

Головний лікар міської дитячої лікарні Наталія Зимак-Закутня подякувала корпорації та партнерам за обладнання:

— Цьогоріч кошти, заплановані на церемонію нагородження, вони вирішили благородно витратити на покращення оснащення наших найневідкладніших, найнеобхідніших відділень, і забезпечення найнеобхідніших потреб. Я думаю, що люди, які вирішують допомагати дітям, в моєму розумінні, це однозначно високоінтелігентні люди, — зазначила Наталія Зимак-Закутня.

За ініціативи корпорації «RIA» та партнерів були придбані монітор пацієнта, інфузомат та мішки Амбу. Монітор пацієнта призначений для відстеження стану дитини, яка до нього під’єднана. Прилад фіксує та показує частоту серцевих скорочень, тиск, вміст кисню в крові та інші параметри. Мішки Амбу призначені для тимчасової підтримки дихання у пацієнта.

Інфузомат використовується для автоматичного дозованого введення лікарських препаратів:

— Це спеціальний пристрій, який дозволяє дозувати в часі, повільно вводити розчини. Це особливо важливо для дітей, а особливо важливо для дуже маленьких дітей. Наприклад, маленькій недоношеній дитині потрібно 10 мілілітрів на годину. Вручну таку кількість дозувати абсолютно неможливо. Цей автоматичний апарат дуже повільно цю кількість вводить, — розповіла Наталія Зимак-Закутня.

Корпорація «RIA» вдячна за участь в ініціативі партнерам:

Повний перелік переможців «Народного бренду» в 2020 році переглядайте за посиланням.

Коментарі
Найчастіше Найчастіше
Новини за сьогодні
Новини Хмельницького за сьогодні
Дивитись ще keyboard_arrow_right
Ваші відгуки про послуги у Хмельницькому Ваші відгуки про послуги у Хмельницькому
keyboard_arrow_up