На благодійному забігу в Хмельницькому зібрали 210 тисяч гривень

На благодійному забігу в Хмельницькому зібрали 210 тисяч гривень
  • Забіг «Братерство сталевих» провели вдруге.
  • Він був приурочений Дню Героїв.
  • Цьогоріч було понад тисячу учасників.
  • Зібрані кошти будуть спрямовані на закупівлю FPV-дронів.

Другий рік поспіль у Хмельницькому до Дня Героїв організовують благодійний забіг  «Братерство сталевих». Цьогоріч його назва отримала приставку 2.0. Цьогоріч було значно більше учасників й зібрано майже вдвічі більше грошей.

Перший забіг був на 300 метрів і його учасниками стали діти віком до 8 років. Наймолодшому учаснику лише 2,5 роки. На фініші спецпризначенці вручили дітям солодкі символічні медалі від торгової марки «Насолода».

Відео дня

Дистанція для дорослих — 2,5 кілометра. Кількість учасників — майже тисяча. Для порівняння, минулоріч було 600. Вік учасників був різний. Найстаршому – 74 роки. Після фінішу військові підрозділу Сил спеціальних операцій вручали учасникам забігу пам’ятні медалі.

Завдяки забігу було зібрано 210 тисяч 692 гривні, за які спецпризначенцями будуть придбані необхідні спеціальні засоби. Із них 50 тисяч гривень надійшло від благодійного фонду «Ми поруч» та 30 тисяч гривень – від колективу обласного комунального підприємства «Учбовий центр житлово-комунального господарства».

 — Від початку війни кожен на своєму місці й відповідно до своїх можливостей активно допомагає нашим захисникам. Спільними зусиллями ми демонструємо й надалі світові свою незламність і прагнення жити у вільній незалежній Україні.Проведення другого благодійного забігу – чергова змога продемонструвати учасникам не  лише спортивну майстерність, а засвідчити єдність і прояв підтримки нашим захисникам. Віримо, що зібрана під час забігу допомога доповнюватиме загальнодержавну підтримку Збройних сил України. Цей благодійний захід – прояв вдячності нашим героям, які боронять Україну від окупантів»,- зазначила під час виступу голова обласної ради Віолета Лабазюк.

Організаторами забігу виступили Хмельницька обласна рада, управління молоді, фізичної культури і спорту обласної військової адміністрації, обласний науково-методичний центр культури і мистецтва, спортивний клуб FlashRun.

Слідкуйте за новинами Хмельницького у Telegram.

Коментарі (1)
  • Andrey Kolesnyk

    Хотілось би почути скільки задонатила голова облради!

    І є цікава ідея - організувати забіг по Озерній, кругом Обласного ліцею-інтернату, який облрада хоче закрити.

keyboard_arrow_up