На Хмельниччині чоловік випав із вікна багатоповерхівки

На Хмельниччині чоловік випав із вікна багатоповерхівки
Фото ілюстративне
  • Трагедія сталася у Шепетівці.
  • 26-річний чоловік у важкому стані.

Подія мала місце 22 вересня у місті Шепетівка. Ввечері на проспекті Миру з вікна багатоповерхівки випав 26-річний чоловік. Про це повідомляє місцеве видання "День за днем". 

Відомо, що стан чоловіка вкрай важкий. За його жит­тя борються лікарі.

  • "Його гос­пі­та­лі­зу­ва­ли до па­ла­ти ін­тенсив­ної те­ра­пії від­ді­лен­ня не­від­клад­ної ме­дич­ної до­по­мо­ги. Чо­ло­ві­ку про­во­дять­ся всі не­об­хідні об­сте­жен­ня та на­да­єть­ся до­по­мо­га".

Як саме сталася трагедія ще невідомо. Чи була це спроба суїциду, чи нещасний випадок, з'ясовують правоохоронці. 

Відео дня

Нагадаємо, минулого тижня у Хмельницькому 2-річна дитина випала з вікна. Трапилося це в дитсадочку №26 “Кульбабка”, що на вулиці Інститутській. За попередньою інформацією, малюк сперся на москітну сітку. Таким чином, із 2-метрової висоти опинився на подвір’ї.

Після падіння дитину відразу доставили до медзакладу. Певний час малюк перебував у реанімації. Дитина потребує тривалого лікування, бо має ушкодження головного мозку.  

 

Слідкуйте за новинами Хмельницького у Telegram.

Коментарі
Найчастіше Найчастіше
Новини за сьогодні
Новини Хмельницького за сьогодні
21:01 Пануватиме антициклон. Прогноз погоди на 2 липня для Хмельниччини 20:31 На 26 вулицях відключатимуть світло у Хмельницькому 2 липня (АДРЕСИ) 20:09 Хмельницька АЕС запрошує на роботу працівників (СПИСОК ВАКАНСІЙ) 19:30 Обірвалось життя чотирьох військових з Хмельниччини. Імена photo_camera Від читача 14:25 Поліцейські екстрадували організатора злочинної групи паліїв, який переховувався за кордоном 18:55 Магнітні бурі у липні-2025: які дні будуть важкими для метеозалежних 18:29 Судитимуть експатрульного з Хмельницького, який «збирав» хабарі 17:56 Затримуються потяги через Хмельниччину – з рейок зійшли вагони 17:21 Хмельничани отримали нагороди з рук Президента на Софійській площі (ІМЕНА) 16:39 У Хмельницькому потонув військовий Денис Домрачев. З ним попрощались photo_camera 16:00 Шахтар і Динамо в перших турах: календар матчів Епіцентру в УПЛ 15:44 У Хмельницькому п'яний водій в'їхав у автобус 15:12 Ціни на сало і м’ясо: як змінилась вартість свинини у Хмельницькому 14:48 Біля філармонії сталася ДТП: постраждав 20-річний мотоцикліст (ВІДЕО) 14:03 Призначено нового єпископа в Кам’янець-Подільській дієцезії РКЦ 13:19 На міському пляжі Хмельницького небезпечно купатися – МОЗ 12:22 52 тисячі доларів "забутого" боргу: колишнього прокурора підозрюють у шахрайстві 12:00 7 найпопулярніших товарів для інтиму: підбірка з «Полунички» (новини компаній) 11:29 Чи треба міняти документи й таблички, якщо перейменували вулицю 10:35 В Гречанах 1 липня не буде води
Дивитись ще keyboard_arrow_right
Ваші відгуки про послуги у Хмельницькому Ваші відгуки про послуги у Хмельницькому
keyboard_arrow_up