На Хмельниччині чоловік "замінував" училище

На Хмельниччині чоловік "замінував" училище
  • Евакуація людей та обстеження понад 5 000 квадратних метрів території — усе це наслідки "жарту" п'яного чоловіка.
  • Щоправда, самому "жартівнику" тепер не до сміху, адже йому загрожує чималий термін ув'язнення.

Ввечері 12 травня на лінію "102" надійшло повідомлення про замінування училища в селищі Гриців, що у Шепетівському районі. На місце негайно виїхали правоохоронці. На той момент всередині навчального закладу перебувало 9 учнів та один дорослий. Їх евакуювали.

"Упродовж кількох годин фахівці вибухотехнічної служби ГУНП оглянули понад 5 000 кв.м приміщень та довколишньої території. Жодних вибухонебезпечних приладів чи речовин поліцейські не знайшли", - інформують у Секторі комунікації поліції області. 

Правоохоронцям вдалося швидко з’ясувати особу "псевдомінера". Ним виявився 31-річний місцевий житель. Як з'ясувалося, чоловік перебував у стані алкогольного сп’яніння, адекватно пояснити, навіщо він збрехав про замінування, він не зміг.

Відео дня

За даним фактом відкрили кримінальне провадження за частиною 1 статті 259 Кримінального кодексу України — завідомо неправдиве повідомлення про загрозу безпеці громадян, знищення чи пошкодження об'єктів власності. До слова, її санкція передбачає відповідальність у вигляді позбавлення волі на строк від двох до шести років.

"Мінера" працівники поліції затримали в порядку статті 208 Кримінального процесуального кодексу Україні. У скоєному від зізнався. Наразі вирішується питання про обрання чоловікові запобіжного заходу.

Читайте також:

На Хмельниччині чоловік наловив 100 кілограмів риби електровудкою

Поширював фейки та закликав до повалення влади. У Хмельницькому спіймали проросійського агітатора

Слідкуйте за новинами Хмельницького у Facebook, Telegram, Instagram, Viber та YouTube.

Слідкуйте за новинами Хмельницького у Telegram.

Коментарі
Найчастіше Найчастіше
Новини за сьогодні
Новини Хмельницького за сьогодні
21:01 Пануватиме антициклон. Прогноз погоди на 2 липня для Хмельниччини 20:31 На 26 вулицях відключатимуть світло у Хмельницькому 2 липня (АДРЕСИ) 20:09 Хмельницька АЕС запрошує на роботу працівників (СПИСОК ВАКАНСІЙ) 19:30 Обірвалось життя чотирьох військових з Хмельниччини. Імена photo_camera Від читача 14:25 Поліцейські екстрадували організатора злочинної групи паліїв, який переховувався за кордоном 18:55 Магнітні бурі у липні-2025: які дні будуть важкими для метеозалежних 18:29 Судитимуть експатрульного з Хмельницького, який «збирав» хабарі 17:56 Затримуються потяги через Хмельниччину – з рейок зійшли вагони 17:21 Хмельничани отримали нагороди з рук Президента на Софійській площі (ІМЕНА) 16:39 У Хмельницькому потонув військовий Денис Домрачев. З ним попрощались photo_camera 16:00 Шахтар і Динамо в перших турах: календар матчів Епіцентру в УПЛ 15:44 У Хмельницькому п'яний водій в'їхав у автобус 15:12 Ціни на сало і м’ясо: як змінилась вартість свинини у Хмельницькому 14:48 Біля філармонії сталася ДТП: постраждав 20-річний мотоцикліст (ВІДЕО) 14:03 Призначено нового єпископа в Кам’янець-Подільській дієцезії РКЦ 13:19 На міському пляжі Хмельницького небезпечно купатися – МОЗ 12:22 52 тисячі доларів "забутого" боргу: колишнього прокурора підозрюють у шахрайстві 12:00 7 найпопулярніших товарів для інтиму: підбірка з «Полунички» (новини компаній) 11:29 Чи треба міняти документи й таблички, якщо перейменували вулицю 10:35 В Гречанах 1 липня не буде води
Дивитись ще keyboard_arrow_right
Ваші відгуки про послуги у Хмельницькому Ваші відгуки про послуги у Хмельницькому
keyboard_arrow_up