На Хмельниччині на грип та ГРВІ хворіють більше 6 тисяч людей

На Хмельниччині на грип та ГРВІ хворіють більше 6 тисяч людей
  • Епідпоріг по області перевищений на 9%.
  • Кількість хворих зменшилася майже вдвічі.
  • Лабораторні дослідження підтвердили більше 100 випадків грипу.

Кількість хворих на грип та ГРВІ в Хмельницькій області стає менше. Напередодні новорічних свят таких нараховувалося більше 11 тисяч. Дані після першого тижня 2017 рік показують кількість хворих у 6600. Половину із них складають діти.

 - За перший тиждень нового року захворюваність впала. Але ми все-таки перевищуємо поріг на 9%. По області в десяти районах зафіксовано перевищення порогу, - розповідає лікар-епідеміолог обласного лабораторного центру Міністерства охорони здоров'я Лариса Калінер. – Лабораторно підтверджено більше ста випадків грипу. Це звичайний сезонний грип, з яким уже стикалися жителі області. Тому переносять його нормально. Летальних випадків не було.

Медики відзначають покращення ситуації відносно захворюваності на грип та ГРВІ. Відзначають, що непоганий ефект дали введені в освітніх закладах карантини.

Попри зменшення кількості хворих, в Міністерстві охорони здоровя очікують на нову хвилю грипу та ГРВІ. Прогнозують, що вона припаде на лютий-березень. Однією з причин називають те, що в освітніх закладах відновиться навчальний процес. Мовляв, це збільшує можливість швидкої передачі інфекції.

В Україні епідпоріг перевищено в 13 областях. Найменшим цей показник є в Херсонській (2,5%), найвищий у Черкаській (58%). Ці дані в МОЗ називають станом на сьогодні, 13 січня.

Слідкуйте за новинами Хмельницького у Telegram.

Коментарі (1)
Найчастіше Найчастіше
Новини за сьогодні
Новини Хмельницького за сьогодні
11:09 Судитимуть правоохоронця за смертельну ДТП у Хмельницькому: деталі 10:31 На двох вулицях Хмельницького тимчасово не буде води (АДРЕСИ) 10:10 Ціни на пальне у Хмельницькому (ОНОВЛЮЄТЬСЯ) 09:37 На Панаса Мирного неповнолітній на електросамокаті збив 7-річну дівчинку Від читача 09:37 Кіберпростір під прицілом: чому дітям потрібна цифрова обережність 09:00 Курс валют у Хмельницькому на сьогодні, 18 червня (ОНОВЛЮЄТЬСЯ) 21:30 Погода у Хмельницькому: прогноз на тиждень 20:27 Планові та аварійні відключення світла у Хмельницькому (ОНОВЛЮЄТЬСЯ) 19:36 У Хмельницькому провели сесію облради. Які рішення ухвалили? photo_camera 19:19 «На щиті» повертаються 6 захисників з Хмельниччини 18:10 На Хмельниччині попрощалися із поліцейським Іваном Борищуком photo_camera 17:31 У Нетішині новий начальник поліції: що про нього відомо 16:48 У Хмельницькому судили жінку, яка гантелями травмувала малолітнього сина: деталі 16:01 Систематично обкрадав магазини: полісмени затримали 26-річного хмельничанина 15:14 Сама прийшла додому: знайшли Вікторію Руденко, яка зникла у Хмельницькому 14:29 На Хмельниччині судитимуть очільника управління Держпраці та директорку підприємства 13:44 Комунальники відновили світлофор біля «Дитячого світу» 13:02 Депутат Хмельницької райради став рекордсменом України за кількістю біткоїнів 12:21 Смертельна ДТП у Хмельницькому районі: загинув 59-річний велосипедист 11:40 «Волонтерам потрібне приміщення»: хмельничани зібрались на акцію під міською радою (ОНОВЛЕНО) photo_camera
Дивитись ще keyboard_arrow_right
Ваші відгуки про послуги у Хмельницькому Ваші відгуки про послуги у Хмельницькому
keyboard_arrow_up