На Хмельниччині паліїв сухої рослинності шукали дронами

- За підпал передбачений штраф у 3060 гривень.
Рятувальники Хмельниччині використали безпілотники для пошуку осередків займання сухої рослинності, а також людей, які скоювали підпали. Це відбувалося у рамках профілактичних заходів, які проводили на всій території області вчора, 8 березня. В результаті заходів склали 31 адміністративний протокол. Кожного з порушників очікує штраф на суму 3060 гривень. Про це повідомили на Facebook-сторінці ГУ ДСНС у Хмельницькій області.
Нагадаємо, що протягом доби 7 березня в області сталася 31 пожежа, серед яких 29 — у місцях з сухою рослинністю. Загальна площа займань склала 70 200 квадратних метрів. У селі Голозубинці Кам'янець-Подільського району травмувалася 73-річна жінка, яка намагалася загасити вогонь, що наближався до її помешкання. До гасіння пожеж були залучені 113 рятувальників та 31 одиниця техніки, а також місцеві пожежні команди.
Читайте також: На Хмельниччині — 31 пожежа за добу: полум’я гасили 113 рятувальників
Слідкуйте за новинами Хмельницького у Telegram.
-
NatAТакі ви грамотні Людмила Козак і Валентин Дудаков,в селі то вам не в місті,комунальні служби за кожним жопи не підтерають,з-під носа смітия не заберають щодня.Людям кудись потрібно те саме листя і гілля утилізувати,спробуйте викляньчити машину для вивозу сміття в село за 7 км. від міста,хєр хто дасть!Може ви знаєте інший спосіб куди те все дівати.Але добре сидіти на балконі і розказувати як жити в селі🤦
-
Людмила КозакДе поліція? Чому не проїжджає районами ? Тільки вечір , все в диму , дихати нічим . Ви можете одночасно і лад навести , і штрафи дати.Валентин Дудаков reply Людмила КозакЛюдмила Козак Вам що так тяжко в селі організувати народну дружину?Зібралися вечірі пройшлися знайшли тих ідіотів що палять траву ,надавали позрибту палками провели виховну бесіду і все,не треба покладатись на поліцію і пожежників в них можуть бути справи важливіші,треба самим діяти і робити щось.
-
Лариса ПасічникТа невже? Вчора в нашому селі жінка підпалила траву так що сусідові обгорів забор, компостна яма і йшло на сараї. Гасили пожежники приїхала поліція. Постояли подивились іпоїхали., ні протоколу , ні опитувань свідків ні чого. Круто правда?
-
Микола МарковськийНайефектівніше було б, щоб цих паліїв шукали одразу дронами-камікадзе.