На Хмельниччині почали перевіряти будинки для літніх людей. Чи виявили порушення

На Хмельниччині почали перевіряти будинки для літніх людей. Чи виявили порушення
  • Після пожежі у Харкові по усіх областях почали перевіряти будинки для проживання літніх людей.

Два дні тому Україну сколихнула трагічна подія. 21 січня під час пожежі у Харкові загинуло 15 осіб, ще 11 постраждало. Всі вони проживали у приватному будинку для літніх людей. Після цієї події у Кабміні анонсували всеукраїнські перевірки. По усіх областях планують перевірити законність таких установ та умови проживання в них. До слова, сьогодні, 23 січня, в Україні оголошено День жалоби. Відповідний указ підписав президент.

На Хмельниччині теж стартували так звані рейди. Поліцейські і надзвичайники перевірили заклади у Кам’янець-Подільському районі. Зокрема, першим відвідали Вільховецький будинок-інтернат для літніх людей. Про це повідомили у Секторі комунікації поліції Хмельницької області. Порушень під час перевірки там не виявили.

«Особливу увагу правоохоронці звертали на обізнаність мешканців таких будинків з  алгоритмами дій у надзвичайних ситуаціях, зокрема - під час пожежі», - додають в поліції.

Відео дня

Правоохоронці провели профілактичну бесід як з мешканцями закладу, так і з персоналу. Нагадали елементарні правила поведінки та порядок першочергових дій під час пожеж чи інший надзвичайних ситуацій, аби мати змогу уникнути трагічних наслідків.

Наступні перевірки у районі та по області запланували провести в найкоротший термін.

 

Слідкуйте за новинами Хмельницького у Telegram.

Коментарі (12)
  • Бондар Сергій
    Правельно
  • Ксюша Тюх Безносюк
    О добралися,будете всіх палити?
  • Ксюша Тюх Безносюк
    О ,півень клюнув...
  • Олександр Бойко
    Коли  вкрали коні тоді закрили конюшню. Це те самею
Найчастіше Найчастіше
Новини за сьогодні
Новини Хмельницького за сьогодні
19:45 На Хмельниччині попрощаються з трьома військовими. Імена photo_camera 19:09 На Хмельниччині розшукали пенсіонера, який зник з дому 18:50 Чому хода УПЦ відбулася попри заборону? Пояснення голови ОВА 18:07 Штрафи для пішоходів: чи карають порушників на Хмельниччині Від читача 10:24 ⚠️ Псевдозбори на ЗСУ: шахраї б’ють по найсвятішому 17:46 Горів балкон багатоповерхівки: у Хмельницькому врятували чоловіка 17:19 Вважався зниклим безвісти: у Хмельницькому попрощались з Сергієм Пукаловим photo_camera 16:56 У центрі Хмельницького вночі обмежать рух 16:24 У Хмельницькому зникла 16-річна Крістіна Жолобанюк. Прикмети 15:52 Спогади, фото з альбомів і відео: історія школи на Молодіжній, якій 51 рік play_circle_filled photo_camera 15:15 Як на Хмельниччині карають за зґвалтування неповнолітніх: підбірка вироків суду 14:53 Засуджений побив працівника колонії на Хмельниччині. Буде суд 14:28 Старовинний палац у Хмельницькому районі отримав охоронний статус 13:35 Курси професій у Хмельницькому: де здобути нові знання та навички 13:35 Хмельниччина попрощалась із 19-річним Героєм Володимиром Махметом. Його історія photo_camera 12:54 У вересні в Україні ймовірний сніг, – синоптикиня Діденко 12:12 У Хмельницькому оштрафували водія маршрутки, який виїхав на зустрічну смугу (ВІДЕО) 11:29 Загинули військові з Хмельниччини: Олександр Богач, Андрій Нугуманов та Павло Шутяк photo_camera 10:48 На Хмельниччині триває ремонт доріг 10:07 У Кам’янці збили жінку на пішохідному переході
Дивитись ще keyboard_arrow_right
Ваші відгуки про послуги у Хмельницькому Ваші відгуки про послуги у Хмельницькому
keyboard_arrow_up