На Хмельниччині попрощалися з 22-річним Романом Власюком, який загинув в АТО

На Хмельниччині попрощалися з 22-річним Романом Власюком, який загинув в АТО

Хлопець загинув 31 серпня від вогнепального кульового поранення грудної клітини під час бойового зіткнення з російською диверсійною розвідувальною групою у селі Богданівка Донецької області.

На похорон зібралося близько тисячі людей: друзі, знайомі, представники влади міста та району, небайдужі славутчани. Після панахиди за місцем проживання Героя, відспівування у Храмі Покрови Пресвятої Богородиці та громадського прощання з Романом Власюком у міському  Палаці культури багаточисельна похоронна процесія з оркестром вирушила  в село Цвітаха, де відбулося поховання Героя на місцевому кладовищі. Про це повідомляють у прес-службі Славутської райдержадміністрації.

Під звуки салютних пострілів тіло загиблого РоманамВласюка опустили на вічний спочинок в землю.

Довідка

Відео дня

Народився Роман Власюк 30 вересня 1994 року. Навчався в ЗОШ №3, закінчив 9 класів і продовжував навчання в Нетішинському професійно-технічному училищі, де здобув спеціальність електрогазозварювальника. До лав Збройних Сил України був призваний 23 квітня 2014 року Славутським об’єднаним військовим комісаріатом і підписав контракт на продовження військової служби за контрактом. Військову службу проходив в селі Цвітоха, пізніше був переведений в в/ч В2829. Йому присвоїли військове звання сержант, Роман Власюк займав посаду командира відділення-командира машини розвідувального взводу спостереження та технічних засобів. Загинув 31 серпня від вогнепального кульового поранення грудної клітини під час бойового зіткнення з російською диверсійною розвідувальною групою у Богданівні Донецької області.

Слідкуйте за новинами Хмельницького у Telegram.

Коментарі
Найчастіше Найчастіше
Новини за сьогодні
Новини Хмельницького за сьогодні
Дивитись ще keyboard_arrow_right
Ваші відгуки про послуги у Хмельницькому Ваші відгуки про послуги у Хмельницькому
keyboard_arrow_up