На Хмельниччині розквітло дерево, яке є символом американських штатів (ФОТО)

На Хмельниччині розквітло дерево, яке є символом американських штатів (ФОТО)
  • Мова йде про екзотичне тюльпанове дерево.

На території дендропарку в Ізяславі, що на Шепетівщині, розпустило квіти дерево, яке поширене у Сполучених Штатах Америки, ба більше рослину там вважають символом. Мова йде про тюльпанове дерево. Про це повідомили у Подільському лісовому офісі.

Як йдеться в дописі, місцеві лісівники висадили таке дерево у 2000-х роках, а перші бутони на ньому з'явилися лише кілька років тому.

«Перший час тюльпанове дерево росло повільно, а от інтенсивний розвиток почався вже з 10-річного віку. При цьому лише декілька років тому на ньому з'явилися перші бутони. Тепер у сезон цвітіння місцеві жителі та гості міста приходять у дендропарк, щоби помилуватися екзотичним цвітом», - кажуть у Подільському лісовому офісі.

Відео дня

Тут зазначають, тюльпанове дерево – рідкість для наших країв. А от у Сполучених Штатах Америки воно вважається національним символом кількох штатів, таких як Індіана, Кентуккі і Теннессі.

«У США тюльпанове дерево через свою висоту у 35-50м відоме як «жовта тополя». Також воно має добре розвинену кореневу систему з міцним стрижневим коренем, тому відмінно витримує сильні пориви вітру. А ще цей вид досить морозостійкий і прекрасно переносить навіть суворі зими. Живе тюльпанове дерево до пів тисячі років», - розповіли лісівники.

Читайте також:

Слідкуйте за новинами Хмельницького у Telegram.

Коментарі (3)
  • Наталія

    І в Головчинцях в монастирі також є
  • Ілона

    В с.Райківці Хмельницький район теж в парку є таке дерево.
  • Маша Лукова

    Дуже красиве

keyboard_arrow_up