На Хмельниччині син врятував батька з палаючого будинку

На Хмельниччині син врятував батька з палаючого будинку
  • 61-річний мешканець Ярмолинців міг згоріти живцем якби не його син.
  • Саме він ризикнув своїм життям, аби врятувати батька.

Вранці 27 квітня в одному із житлових будинків на вулиці Адама Орловського в Ярмолинцях сталася пожежа. Густий дим помітили сусіди та викликали  допомогу.

Як повідомили у Головному управлінні ДСНС області, по прибуттю виявилося, що першим на місце прибіг син господаря будинку. Він, не роздумуючи, увійшов до палаючої будівлі, аби врятувати батька. Ризикуючи життям, чоловікові вдалося це зробити. 61-річний господар помешкання отримав травми, його передали медикам для надання необхідної допомоги.

Рятувальники загасили пожежу. Наразі причину загоряння з’ясовують фахівці.

Читайте також: На Хмельниччині у пожежі загинув чоловік

 Слідкуйте за новинами Хмельницького у Facebook, Telegram, Instagram, Viber та YouTube.

Слідкуйте за новинами Хмельницького у Telegram.

Коментарі
Найчастіше Найчастіше
Новини за сьогодні
Новини Хмельницького за сьогодні
21:01 Хмельниччину накриє циклон: погода на 25 лютого 20:50 4 роки повномасштабної війни у цифрах (ІНФОГРАФІКА) 20:06 У Хмельницькому 25 лютого планово знеструмлять 60 вулиць 19:48 Графік погодинних відключень світла у Хмельницькому та області на 25 лютого Від читача 13:00 До уваги українських підприємств-імпортерів 19:01 На Хмельниччині шукають газовиків: відкрито вакансії у громадах 18:18 На Хмельниччині попрощалися з 19-річним військовим Олександром Корнієнком 17:44 Енергетиків Хмельниччини відзначили державними нагородами 17:07 Черги, затори та порожні полиці супермаркетів: фото Хмельницького чотири роки тому photo_camera 16:24 Хмельницький отримав 6 нових тролейбусів: які вони і де їх використають photo_camera 15:38 На Хмельниччині стартував правоосвітній проєкт «Шкільний Омбудсман» 15:11 Захворів на службі і помер. У Хмельницькому попрощались з Олексієм Носковим 14:23 Вони тримали небо: пам’яті пілотів, які загинули у перші дні великої війни photo_camera 13:48 Неякісні комплектуючі у дронах для ЗСУ: справу мера Нетішина розгляне суд 13:03 Ордени та звання «заслужених»: жителів Хмельниччини нагородили у річницю повномасштабного вторгнення 12:02 Кібератака на 127 мільйонів гривень: 21-річного хмельничанина підозрюють у зламі рахунків компаній 11:01 Вбивство у Хмельницькому районі: затримали 24-річного підозрюваного 10:11 Портрети Героїв: історія 22-річного Назара Кравчука, який загинув в перший день наступу photo_camera 09:30 На Хмельниччині у вогні загинув чоловік 09:00 Курс валют у Хмельницькому на сьогодні, 24 лютого (ОНОВЛЮЄТЬСЯ)
Дивитись ще keyboard_arrow_right
Ваші відгуки про послуги у Хмельницькому Ваші відгуки про послуги у Хмельницькому
keyboard_arrow_up