На Хмельниччині склали 75 протоколів за порушення карантину

На Хмельниччині склали 75 протоколів за порушення карантину
 • Дізнавайтесь про результати перевірок за минулу добу.

На Хмельниччині працюють рейдові групи, які перевіряють дотримання протиепідемічних обмежень. Скільки виявили порушень і яку кількість протоколів склали?

Держпродспоживслужба

Працівники Держпродспоживслужби минулої доби перевірили 146 суб’єктів господарювання. Із них - 11 ЗОШ, 7 дошкільних закладів, 13 закладів громадського харчування, 64 об’єкти торгівлі продовольчими товарами, 27 об’єктів торгівлі непродовольчими товарами, 6 агропродовольчих ринків та 18 інших точок.

Відео дня

У ході перевірок виявлено порушення на 22 об’єктах, надано 22 пропозиції щодо їх усунення, передано 15 повідомлень для реагування в органи місцевого самоврядування, проведено 146 профілактичних бесід із суб’єктами господарювання. Також передано 10 повідомлень для реагування до підрозділів ГУ Нацполіції.

Патрульні

За добу Патрульною поліцією Хмельниччини було проведено 82 перевірки маршрутних транспортних засобів. Крім того, 33 рази відбувалася перевірка прибудинкових територій багатоповерхових житлових будинків; 37 разів проведено поверхневий огляд громадян та перевірку документів. А також 21 раз перевірено заклади з масовим перебуванням людей (кінотеатри, заклади громадського харчування, фітнес-центри та інші).

В результаті - складено 10 постанов за порушення вимог щодо використання засобів індивідуального захисту.

Поліцейські Хмельницької області

Поліцейські склали 75 адмінпротоколів за статтею 44-3 КУпАП (Порушення правил щодо карантину людей). Протягом минулої доби перевірено 80 транспортних засобів та 98 осіб, які в них перебували. Відповідно до розпорядження №66 від 10 серпня 2020 року «Про пасажирські перевезення», з метою забезпечення контролю за виконанням протиепідемічних заходів, було перевірено 64 транспортних засоби.

Слідкуйте за новинами Хмельницького у Telegram.

Коментарі (5)
 • Юрій Гудок

  Малувато...
 • Іван Косин

  Кому на рахунки їдут ці гроші(

  ЧитачЧитачів reply Іван Косин

  Кому - точно не знаю, але впевнений, що Юра Марцінкевич якусь долю з цього має.

  Юрій Гудок reply ЧитачЧитачів

  Якби мав то б за ідею не стояв

  Надежда Надежда reply Юрій Гудок

  За яку ідею?! Вже всі  нормальні  люди розібрались, де правда, а де ні

keyboard_arrow_up