Сезон полювання на парнокопитних на Хмельниччині : що слід знати мисливцям

Сезон полювання на парнокопитних на Хмельниччині : що слід знати мисливцям
Фото ілюстративне
  • Сезон полювання мав стартувати 2 листопада. Однак, його перенесли.
  • Коли мисливцям дозволять полювати на кабанів, козуль, бобрів, зайців та лисиць?

У суботу, 2 листопада, у Хмельницькій області мали відкрити сезон полювання на хутрових та парнокопитних тварин. Однак, у зв’язку з аномально теплими погодними умовами цієї осені у лісах перебуває багато грибників та відпочивальників. З метою недопущення нещасних випадків, всім користувачам мисливських угідь рекомендувало не розпочинати 2 листопада сезон полювання на території лісових мисливських угідь.

  • "Полювання на території лісових мисливських угідь державних підприємств лісового господарства перенесено до встановлення належних умов для здійснення полювання", -  йдеться на сайті обласного управління лісового та мисливського господарства.

Мисливцям нагадують про необхідність дотримання правил полювання. Цьогоріч визначено такі дні полювання:

  • на парнокопитних індивідуального полювання – усі дні тижня, а колективного та облавного – субота й неділя;
  • на бобра, зайця-русака, лисицю, єнотоподібного собаку, вовка – субота й неділя. Денна норма відстрілу зайця одним мисливцем – один заєць. Норму відстрілу єнотоподібної собаки та лисиці – не лімітовано.

Що потрібно для полювання:

- посвідчення мисливця;

- щорічна контрольна картка обліку добутої дичини і порушень правил полювання з відміткою про сплату державного мита;

- дозвіл на добування мисливських тварин;

- дозвіл на право користування зброєю;

- паспорт на собак мисливських порід, інших ловчих звірів і птахів у разі їх використання під час полювання.

У випадку недотримання правил полювання, відповідно до Кримінального Кодексу України, порушнику доведеться сплатити штраф, також у нього можуть конфіскувати знаряддя полювання і здобич чи, навіть, обмежити чи позбавити волі. 

Слідкуйте за новинами Хмельницького у Telegram.

Коментарі (1)
  • Мастер Автополив
    Главное, не подстрелить с пьяных глаз другого человека.
Найчастіше Найчастіше
Новини за сьогодні
Новини Хмельницького за сьогодні
21:01 Вдарять сильні заморозки: погода 28 квітня на Хмельниччині 20:02 На Хмельниччині оновлюють дороги і розмітку: де працює техніка 19:24 На щиті повертаються жителі Хмельниччини: Горбатенко Андрій, Кольцов Богдан та Семенюшко Андрій 18:47 Податкова викрила ювелірний бізнес на Хмельниччині: ухилялись від податків Від читача 13:06 Продовжуємо роботу щодо залучення молоді до служби в митних органах 18:08 У Хмельницькому пʼяний водій влетів у дерево: що відомо 17:29 На Хмельниччині розгорівся скандал навколо дому для літніх: взялася прокуратура 16:53 На Хмельниччині під час масштабної пожежі врятували кота 16:14 На Хмельниччині можливі обмеження руху через ремонт дороги 15:14 На Хмельниччині судитимуть жінку за державну зраду 14:30 Загинули воїни з Хмельниччини: Сергій Коник, Анатолій Онищенко та Сергій Хільчук 13:54 На Хмельниччині зростає захворюваність на ГРВІ: за тиждень 6 тисяч випадків 13:13 Замах на вбивство у селі на Хмельниччині: 19-річному юнаку загрожує до 15 років 12:30 Обіцяв авто для фронту і “повернення тіла”: на Хмельниччині викрили шахрая 11:46 Двох воїнів з Хмельницького району відзначили посмертно (ІМЕНА) 11:01 На Хмельниччині 79-річний водій автобуса збив велосипедистку: жінку госпіталізували 10:23 Тисячі людей залишились без світла на Хмельниччині через негоду 10:00 Ціни на пальне у Хмельницькому (ОНОВЛЮЄТЬСЯ) 09:30 Зеленський відзначив трьох жителів Хмельниччини до роковин Чорнобиля 09:00 Курс валют у Хмельницькому на сьогодні, 27 квітня (ОНОВЛЮЄТЬСЯ)
Дивитись ще keyboard_arrow_right
Ваші відгуки про послуги у Хмельницькому Ваші відгуки про послуги у Хмельницькому
keyboard_arrow_up