На Хмельниччині суд відібрав у власників 15 ділянок землі: яка причина

На Хмельниччині суд відібрав у власників 15 ділянок землі: яка причина
  • Правоохоронці з’ясували, що воллодіння землями було незаконним.
  • Так, із приватних рук у комунальну власність повернулось 30 гектарів земель.

На Шепетівщині суд повернув у комунальну власність 30 гектарів земель через те, що власники таких ділянок отримали їх незаконно. Про це повідомили у прокуратурі.

Як йдеться в дописі, за втручання прокуратури у власність громади повернулось 15 ділянок сільськогосподарського призначення загальною площею 30 гектарів. Загальна вартість таких земель становить 1 мільйон 262 тисячі гривень, кажуть правоохоронці. У прокуратурі розповіли, по якій причині так сталось.

Так, відповідно до Земельного кодексу України та Закону «Про особисте селянське господарство» в одні руки громадянин може приватизувати не більше 2 гектарів землі. А в цьому випадку на кількох власників належало 30 гектарів. Таким чином, йдеться у повідомленні, люди отримали понад норми приватизації, що є незаконно.

Відео дня

Щоб поновити інтереси Плужненської громади, прокурори написали заяви в суд з вимогами витребувати землі з приватної власності. Там позов задовільнили. На даний час рішення суду виконано – землю повернуто у комунальну власність, зазначили у відомстві.

Читайте також: 

Слідкуйте за новинами Хмельницького у Telegram.

Коментарі (1)
  • Сергій Слободянюк

    Зємлю-крістьянам, заводи-рабочім!
    Каклєту-в утіль!
    Ґіґаватніка-в камеру)

keyboard_arrow_up