На Хмельниччині у держвласність повернули землі гідрологічного заказника

На Хмельниччині у держвласність повернули землі гідрологічного заказника
Фото ілюстративне
  • 9 га землі гідрологічного заказника "Божиковецький" у прибережній смузі протиправно передали у приватну власність.
 

У 2010 році за розпорядженням райдержадміністрації 9 га землі гідрологічного заказника місцевого значення "Божиковецький" у прибережній захисній смузі річки Ровець передали для ведення особистого селянського господарства. Вартість землі оцінили у 650 тисяч гривень.

Згодом частину річки штучно перетворили на ставок. Внаслідок чого площа гідрологічного заказника зменшилась майже на чверть. 

Як запевнили у прокуратурі, відчуження земель у приватну власність було протиправним, це стало причиною для позову до суду. Як повідомили у Хмельницькій обласній прокуратурі, Деражнянським районним судом нещодавно було прийнято рішення про повернення цієї землі до державної власності.

 

Слідкуйте за новинами Хмельницького у Telegram.

Коментарі
Найчастіше Найчастіше
Новини за сьогодні
Новини Хмельницького за сьогодні
09:00 Курс валют у Хмельницькому на сьогодні, 7 липня (ОНОВЛЮЄТЬСЯ) 21:01 Вдень дощитиме: погода на Хмельниччині 7 липня 20:52 На Львівському шосе демонтують ринок «Тісса»: історія 5-річної боротьби за землю 20:22 Відключення світла у Хмельницькому 7 липня (АДРЕСИ) Від читача 08:14 Хмельницька митниця інформує 19:41 Стало відомо про загибель п'ятьох воїнів з Хмельниччини: хто вони 19:01 На Хмельниччині батько під час застілля вдарив сина ножем у груди: буде суд 18:18 Додому після 4 років полону: на Хмельниччину повернувся захисник Маріуполя 17:42 Замовив побиття старости села: посадовцю з Хмельниччини винесли вирок 17:03 У Хмельницькому діють аварійні відключення світла (АДРЕСИ) 16:23 На Хмельниччині за пів року сталося 61 ДТП із самокатами: 43 травмованих 15:47 Що дало Хмельницькому впровадження платного паркування 15:05 Діти Героїв та безвісти зниклих відпочили на Закарпатті 14:27 Скільки коштує навчання в університетах Хмельницького: ціни-2026 13:46 На Хмельниччині жінка померла після побиття співмешканцем: як його покарали 13:04 На Хмельниччині п'яний водій без посвідчення запропонував хабар поліцейським 12:27 У маршрутках Хмельницького запустили безготівкову оплату 11:46 У Хмельницькому підліток на електросамокаті збив жінку: потерпіла зламала руки 11:07 На Хмельниччині суд заборонив громадську організацію, пов’язану з країною-агресором 10:32 На Хмельниччині нетверезий водій спричинив аварію, травмувалось двоє пішоходів
Дивитись ще keyboard_arrow_right
Ваші відгуки про послуги у Хмельницькому Ваші відгуки про послуги у Хмельницькому
keyboard_arrow_up