На Хмельниччині відкрили нові "Активні парки", - ОДА

На Хмельниччині відкрили нові "Активні парки", - ОДА
  • Вони запрацювали в Полонному та на Кам'янеччині.

Багатофункціональних спортивних майданчиків в області стає все більше. Їх відкривають в рамках проєкту «Активні парки – локації здорової країни», який реалізовується в рамках програми Президента України «Здорова Україна». Про це повідомляють в пресслужбі Хмельницької ОДА.

В області за минулий тиждень вже відкрили 5 таких майданчиків. Спочатку такі презентували в Красилові та Славуті. Також новий "Активний парк" офіційно запрацював в Полонному.  На відкриття спортивного об’єкта завітали заступник голови ОДА Сергій Ткачук, заступник голови Полонської ТГ Тетяна Шамрай, начальник відділу освіти, молоді та спорту Полонської ТГ Віталій Сітарський.

Відео дня

“Здоров’я починається з турботи про себе та активного способу життя.А такі парки – це безкоштовна можливість для кожного подбати про своє здоров’я та зробити спорт якомога доступнішим для людей. Саме для цього в області будуть відкриватися сучасні спортивні майданчики”, – зазначив заступник голови облдержадміністрації.

На майданчику розташовані навігаційні таблички з QR-кодами – відсканувавши їх за допомогою смартфону, можна перейти на спеціальний сайт і обрати для себе рівень складності вправ та ознайомитись з технікою їхнього виконання.

Нагадаємо, що спортивний майданчик зроблено за єдиною моделлю. Тут облаштоване гумове покриття та наявні шість обов’язкових елементів: «шведська» стінка, комплекс турніків та гімнастичних брусів, лавка для виконання динамічних вправ, координаційна лінія, сходинки, а також вільна зона для фітнесу.

Ще два майданчики відтепер доступні для мешканців Кам’янець-Подільської та Орининської громад. Їх презентували 11 грудня. На відкритті були заступник голови ОДА Володимир Юр’єв, начальниця управління молоді і спорту Департаменту освіти і науки ОДА Наталя Томусяк, представники Кам’янець-Подільської РДА та Кам’янець-Подільської і Орининської територіальних громад.

“Сподіваємось, що ці спортивні майданчики стануть одним з найулюбленіших місць активного відпочинку жителів територіальних громад. Недарма кажуть, що рух – це життя, тому закликаю усіх: обов’язково долучайтесь до «Активних парків» та ставайте здоровішими!”, – закликав Володимир Юр’єв.

Слідкуйте за новинами Хмельницького у Telegram.

Коментарі

keyboard_arrow_up