На Хмельниччині закрили 14 нелегальних автозаправок

На Хмельниччині закрили 14 нелегальних автозаправок
  • Податківці спільно з правоохоронцями та владою працюють над тим, аби закрили нелегальні АЗС. 
  • У 2018 році вони прикрили 14 таких автозаправок. 

У прокуратурі Хмельницької області створили міжвідомчу робочу групу. Вона має боротися з незаконно створеними автозаправками. Про це повідомляють у прес-службі Хмельницької ОДА. 

З початку своє діяльності міжвідомча група прикрила 14 нелегальних АЗС в області. 6 автозаправок закрили у Хмельницькому, 3 – у Кам’янці-Подільському, по 1 – у Старокостянтинові, Волочиському, Кам’янець-Подільському, Хмельницькому та Ярмолинецькому районах.

Слідкуйте за новинами Хмельницького у Telegram.

Коментарі
Найчастіше Найчастіше
Новини за сьогодні
Новини Хмельницького за сьогодні
18:01 Грози накриють Хмельниччину 7 червня: прогноз погоди 17:07 Загинув під час першого бойового виходу: хмельничани попрощались із Артемом Грошем 16:09 На Хмельниччині викрили мережу нелегальних автоматів з водою: підприємця оштрафують на 1 млн грн 15:16 У Хмельницькому відбувся випуск ліцеїстів-прикордонників 2026 (ФОТО) Від читача 12:07 Лист, який коштуватиме вам мільйона: як не стати жертвою інтернет-шахраїв. 14:11 На Хмельниччині зареєстрували 32 випадки хвороби Лайма від початку року 13:14 У Хмельницькому районі браконьєри наловили риби на 2 мільйони гривень 12:22 У Хмельницькому розшукують безвісти зниклу Тетяну Чередниченко 11:29 На Хмельниччині легковик врізався у припарковане авто: травмувалася жінка 10:44 Міський пляж Хмельницького визнали небезпечним для купання – МОЗ 09:30 У Хмельницькому районі полеглих захисників нагородили посмертно (ІМЕНА)
Дивитись ще keyboard_arrow_right
Ваші відгуки про послуги у Хмельницькому Ваші відгуки про послуги у Хмельницькому
keyboard_arrow_up