На хмельницькому сміттєзвалищі встановили техніку для збору та переробки біогазу

На хмельницькому сміттєзвалищі встановили техніку для збору та переробки біогазу
  • На полігоні сміттєзвалища розпочалися роботи з встановлення спеціального обладнання для дегазації. 
  • За допомогою нього збиратимуть біогаз, щоб уникнути пожеж на полігоні, а ще вироблятимуть електроенергію.

У червні 2017 року провели конкурс з дегазації відходів на хмельницькому сміттєзвалищі.Перемогу тоді здобула компанія «Біогаз ЕНЕРДЖІ». За попередніми даними, запуск системи дегазації дозволить  зменшити ризик виникнення пожежі на сміттєзвалищі. А ще під час спалювання біогазу вироблятимуть електроенергію.

Як зазначили у прес-службі міської ради, загалом «Біогаз ЕНЕРДЖІ» сплачуватиме 13% з продажу електроенергії, виробленої внаслідок спалювання вилученого біогазу. Ці кошти надходитимуть на рахунок «Спецкомунтрансу» і їх будуть використовувати виключно на потреби полігону. Орієнтовно підприємство отримуватиме 2 - 2,5 мільйони гривень. 

Так на полігоні сміттєзвалища вже розпочали встановлювати комплексну інженерну споруду. Саме за допомогою неї  збиратимуть та утилізації біогазу й вироблятимуть електричну енергію. Роботи з видобутку газу планують розпочати уже до кінця 2017 року.

Також у прес-службі Хмельницької міської ради зазначили, що дегазація сміттєзвалище являється лише одним з елементів програми «Розумне довкілля». Це виключно інвестиційний проект. Найбільшим проектом залишається будівництво сміттєпереробного заводу.

Слідкуйте за новинами Хмельницького у Telegram.

Коментарі
Найчастіше Найчастіше
Новини за сьогодні
Новини Хмельницького за сьогодні
20:04 На Хмельниччину «на щиті» повертаються п’ятеро воїнів 19:02 У Хмельницькому виділять 9 мільйонів на облаштування нового озера 18:05 Водій BMW дрифтував у центрі Хмельницького: його розшукали поліцейські (ВІДЕО) 17:29 Чому хмельничани скаржаться на «Домком» і що кажуть у компанії Від читача 11:07 До уваги перевізників, які здійснюють міжнародні перевезення товарів на умовах Митної конвенції про міжнародне перевезення вантажів із застосуванням книжки МДП 1975 року 16:46 За народження дитини виплачуватимуть 50 000 грн — президент підписав закон 16:01 Хмельницька АЕС запрошує на роботу: актуальні вакансії (СПИСОК) 15:19 Укртелеком серед лідерів у розвитку енергонезалежного інтернету в Україні (новини компаній) 15:15 Госпіталізували хмельничанина: біля Голоскова зіткнулись автівки 14:30 У Хмельницькому оштрафували водія маршрутки №29А (ВІДЕО) 13:54 У Хмельницькому прогнозують мокрий сніг 13:13 Волонтери звинуватили чиновницю Хмельницької ОВА у неповазі та приниженні 12:48 Які зарплати у медзакладах Хмельницького (ІНФОГРАФІКА) 12:09 Відновили зупинку на Зарічанській, яку торік розтрощив п’яний на BMW 11:29 Двоє молодиків побили дітей у центрі Хмельницького. Справу передали до суду 10:57 Передавав ворогу дані про Хмельницьку АЕС: СБУ затримала агента фсб 10:13 Загинув водій: деталі смертельної ДТП на Хмельниччині 09:30 У Хмельницькому вводять платне паркування на Соборній і Грушевського 09:00 Курс валют у Хмельницькому на сьогодні, 14 листопада (ІНФОГРАФІКА) 21:01 Графік відключень світла на 14 листопада у Хмельницькому та області (ОНОВЛЕНО)
Дивитись ще keyboard_arrow_right
Ваші відгуки про послуги у Хмельницькому Ваші відгуки про послуги у Хмельницькому
keyboard_arrow_up