На “Новаторі” будуть виготовляти апарати ШВЛ за швейцарським зразком

На “Новаторі” будуть виготовляти апарати ШВЛ за швейцарським зразком
  • Для виробництва залучать грант у розмірі 1.6 мільйонів доларів.

Меморандум щодо українсько-швейцарського проєкту «Створення бюджетного апарату штучної вентиляції легень у відповідь на виклики COVID-19» підписали вчора, 3 грудня. Це рішення дозволяє залучити грант у розмірі 1.6 мільйонів доларів для будівництва виробничої лінії з випуску апаратів вентиляції легень у Хмельницькому. 

Реалізувати проєкт мають на на базі держпідприємства «Новатор» на Тернопільській. Апарати, що мають виготовляти, розроблені Швейцарським федеральним технологічним інститутом у місті Цюрих. 

Віце-прем'єр-міністр з питань європейської та євроатлантичної інтеграції України Ольга Стефанішина зазначила, що відкриття на Хмельниччині виробничої лінії з виготовлення апаратів штучної вентиляції легень дозволить забезпечити державні медичні заклади доступним обладнанням. 

Відео дня

Ольга Стефанішина підписала Меморандум з Урядом Швейцарії про виробництво апаратів штучної вентиляції легень


 

Слідкуйте за новинами Хмельницького у Telegram.

Коментарі (10)
  • Іван Косин

    Спочатеу попробувати зробити сапу якщо получиця?
  • Iryna Tomych

    Це супер
  • Алла Яцусь

    супер молодці
  • Andrey Demedes

    Главное, чтобы в итоге не получился газовый счетчик
Найчастіше Найчастіше
Новини за сьогодні
Новини Хмельницького за сьогодні
21:02 Неприємний погодний «сюрприз» очікує хмельничан: прогноз на 18 квітня 20:08 Тіло не повернули: родина не може попрощатись із 21-річним воїном з Хмельниччини photo_camera 19:06 Що робити, якщо тривога застане в церкві — пояснення від голови Хмельницької ОВА 18:04 Наймолодшим було 22: відзначили нагородами шістьох військових з Хмельниччини Від читача 14:34 Поліція та СБУ повідомили про підозру заступнику голови КМДА в організації схеми переправлення призовників через держкордон України 17:17 До кладовища в Шаровечці курсуватиме додатковий транспорт: графік 16:29 Поблизу кордону затримали жителів Хмельниччини, які хотіли дістатись Румунії 15:46 Був зниклим безвісти: на Хмельниччині попрощались із 25-річним Валерієм Давидуном photo_camera 15:04 П’яні водії та під наркотиками: як і кого карали за 130-ою у Хмельницькому 14:29 Подолав 50 кілометрів: на Хмельниччині розшукали зниклого чоловіка із психічними розладами 13:56 У Хмельницькому водій маршрутки їздив без «прав» та порушував ПДР — поліція 13:08 У Хмельницькому зареєстрували нові випадки захворювання на кір: що відомо 12:30 ВСІМ Бізнес-ліга 2025: триває реєстрація команд 12:22 Тіло курсанта виявили в прикордонній академії у Хмельницькому 11:06 Байк за донат: волонтери збирають кошти на потреби ЗСУ 10:30 На Хмельниччині 41-річна отруїлась грибами: як вберегтися 09:17 Дитбудинкам на Хмельниччині передали обладнання на 3,2 мільйона 08:30 Курс валют у Хмельницькому на 17 квітня
Дивитись ще keyboard_arrow_right
Ваші відгуки про послуги у Хмельницькому Ваші відгуки про послуги у Хмельницькому
keyboard_arrow_up