На Озерній обстріляли тролейбус з пасажирами

На Озерній обстріляли тролейбус з пасажирами
Фото управління транспорту та зв'язку Хмельницької міської ради
  • Подія трапилася навпроти ТРЦ "Агора".
  • Салон був переповнений пасажирами.
  • Ймовірно, стріляли із пневматичної зброї.

Подія сталася вчора, 29 серпня, о 15-й годині. Тролейбус рухався маршрутом по вулиці Панаса Мирного. Навпроти ТРЦ “Агора” невідомі обстріляли його, ймовірно, із пневматичної зброї. Про це повідомили на сайті управління транспорту та зв'язку Хмельницької міської ради.

Салон був переповнений пасажирами. На щастя, крім самого транспортного засобу, ніхто не постраждав.

На місці події працювала слідчо-оперативна група. Більше інформації про інцидент з’явиться згодом. Слідкуйте за оновленнями.

Відео дня

10.24

Наразі правоохоронці працюють над встановленням причини пошкодження вікна транспортного засобу. 

- До нас надійшло повідомлення від представників "Електротрансу" про те, що під час руху пошкодили їхній тролейбус. На виїзді оперативники побачили, що розбите скло у вікні транспортного засобу. Можливо в нього просто кинули каміння. Ми встановлюємо цей факт, - розповіла речник міського відділу поліції Людмила Берестовська. 

Слідкуйте за новинами Хмельницького у Facebook, Telegram, Instagram, Viber та YouTube.

Слідкуйте за новинами Хмельницького у Telegram.

Коментарі (11)
  • Iryna Chornomyz
    Це вже не перший раз
  • MILA
    Ганьба поліціянтам) Що за пости "чи то каміньчик, чи то із пневматичної зброї банули". Так можуть говорити ті чиї діти не їхали в транспорті. Ганьба і сором і вони ще сидять на наших налогах((
  • Сергій Дзендзель
    невже якісь олігарх їхав у тролейбусі на роботу ?)
  • Людмила Гнаткова
    тож камера стоїть, нехай шукають
Найчастіше Найчастіше
Новини за сьогодні
Новини Хмельницького за сьогодні
10:35 В Гречанах 1 липня не буде води 10:19 Хмельницькі тенісисти стали призерами чемпіонату України photo_camera 09:22 На проспекті Миру обмежать рух транспорту 08:30 Курс валют у Хмельницькому на 1 липня Від читача 14:25 Поліцейські екстрадували організатора злочинної групи паліїв, який переховувався за кордоном 21:01 На перший день липня — штормове попередження. Прогноз погоди для Хмельниччини 20:17 У Хмельницькому 1 липня вимикатимуть світло (АДРЕСИ) 19:51 Скільки податків платять мешканці громад Хмельниччини (ІНФОГРАФІКА) 19:21 На Хмельниччині судитимуть чоловіка за публічні образи в соцмережах 18:49 Смертельна ДТП на Хмельниччині: водій був у 15 разів п’яніший за норму 18:08 Попрощались із загиблим на війні хмельничанином Сергієм Мітіним photo_camera 17:51 Із 1 липня зміниться напруга в розетках. Що варто знати споживачам 17:07 У Хмельницькому обмежать рух транспорту через ремонт дороги 16:28 «Покинула нас заради дяді»: у жительки Хмельниччини відібрали дітей через пияцтво 15:52 Поблизу кордону затримали жителів Хмельниччини, які прямували горами до Румунії 15:08 Зґвалтування студентки у Хмельницькому. Засуджений не визнав свою вину 14:29 В ДТП на Хмельниччині постраждала 55-річна жінка 13:56 На Хмельниччині сварка через авто закінчилась ножовим пораненням і реанімацією 13:19 На Хмельниччині перекриють залізничний переїзд: що треба знати водіям 12:40 ДТП з пʼяним водієм на Хмельниччині: двоє постраждалих
Дивитись ще keyboard_arrow_right
Ваші відгуки про послуги у Хмельницькому Ваші відгуки про послуги у Хмельницькому
keyboard_arrow_up