Галина БІЛЕЦЬКА
Галина БІЛЕЦЬКА
+380665500745
Галина БІЛЕЦЬКА - Всі Статті (16868)

Вони призначенні для дослідження біоматеріалів на ампліфікаторі. Всі тести залишаються у Хмельницькому. Чому так і що ще отримала область?

Зловмисника встановили завдяки камерам glazok. Вони зафіксували, як зловмисник нещадно б’є потерпілого. В поліції розповіли деталі трагедії.

Шестеро хмельничан порушили умови обсервації. Вони покинули готель у столиці та повернулися на Хмельниччину.  Що кажуть у поліції?

У медиків готовий алгоритм дій у разі виявлення коронавірусної інфекції у дитини. Госпіталізація буде різною. Вона залежатиме від віку маленького пацієнта. Кому дозволяють перебувати в боксі з батьками?

Для прийому хворих на Хмельниччині визначили три медзаклади. Поки пацієнтів кладуть лише в один. Чому?

Міністерство охорони здоров'я дозволило відкрити продуктові ринки в Україні.  Однак, працювати зможуть лише ті, що дотримуватимуться низки умов. Що про це думають в Хмельницькій ОДА.

Поки чоловік лікуватиметься у Шепетівці, адже він не транспортабельний. Медики, які контактували з ним, залишаться на обсервації на території медзакладу.  Там для них вже виділили окреме приміщення.

Народний депутат України Сергій Лабазюк подав в комітет з питань бюджету пропозиції, якими пропонує залишити фінансування програми «Спроможна школа»  у сумі щонайменше 3 мільярди гривень. Про це повідомила прес-служба нардепа.

У Хмельницькому за минулий місяць зареєстрували 205 новонароджених. Якими іменами називали дітей у березні, дізналися журналісти vsim.ua

В Хмельницькому є 40 апаратів для штучної вентиляції легень. А в області - 114. Ще 10 апаратів місто придбає за кошти з міського бюджету. Для опорних лікарень Хмельниччини їх купуватиме “Епіцентр”.

keyboard_arrow_up