На Сході помер 45-річний Петро Семенюк з Хмельниччини

На Сході помер 45-річний Петро Семенюк з Хмельниччини
  • Військовий був родом із села Досін Славутського району.
  • Чоловік помер від серцевого нападу.

В зоні проведення Операції Об'єднаних сил помер старшина Петро Семенюк. Смерть наступила в результаті серцевого нападу. 45-річний військовий був родом із села Досін Славутського району. 

Завтра, у Славуті, о 11-ій годині, відбудеться заупокійна панахида. Богослужіння пройде за адресою: вулиця Соборності, 5, квартира 39. Попрощатися із військовим можна буде о 12-ій, в міському Палаці культури. 

Поховають Петра Семенюка на "Новому кладовищі" у місті Славута. 

Слідкуйте за новинами Хмельницького у Facebook, Telegram, Instagram, Viber та YouTube.

Додайте Всім.юа до вибраних джерел у Google

Коментарі (10)
  • Галя Струганик
    Вічна пам'ять.
  • Марта Котів
    Царство небесне
  • Сіма
    Яка причина серцевого нападу? Звісно дуже погано, коли людина помирає, але чому не пишуть про померлих на інших роботах? Наприклад на будівництві чи під час таксування. Військова служба за контрактом це така сама робота як і інші.Це ж добровільне рішення.
    Sidorcuk Masa reply Сіма
    Так так,  так так, сколько базарников заразили пролабсом и фиброзом клапана сердца,сколько раком, сколько лимфатозом, сколько имеют кисты в почкаих, синевиты колен, я не говорю уже про воспаления легких и тд Притом зарплату им не платили, даже минималку, а в пенсионный платить, скидыватся кому-то на пенсию заставляли, за 30 лет проплат в доводке  ок-5  за все года нуули выставили. Чтоб проплатили по счетам в пенсионый и налогувую, пенсии нуль, стажжу нулю, заразились, заболели, все что заработали потратили на лечение, и здозли от болезней. И пенсию проплаченую ими, ни стажа проплаченого базарниками,  ни детям ни внукам, как паи , как паи, по наследству недосотаааппнутся ,,статистику не ведут, нигде не пишут , вы правду говорите
  • Ліда Демчук
    СВІТЛА ПАМ'ЯТЬ, ВІЧНЕ ЦАРСТВО НЕБЕСНЕ!!!
Найчастіше Найчастіше
Новини за сьогодні
Новини Хмельницького за сьогодні
20:02 Майже 3 роки в полоні: додому повернувся Юрій Сопіжко 19:16 Грози, спека і похолодання: прогноз на вихідні 18:20 Кубок України з футболу: «Поділля» вилітає, «Агробізнес» йде далі (ВІДЕО) 17:51 Навіщо місту без кордону власна митниця? Розповідаємо історію та функції хмельницької установи Від читача 15:34 Мінімум три патрульні автомобілі «Фантом» запустять на дороги протягом місяця, – Міністр МВС Іван Вигівський 16:31 У Шепетівському районі перекинулося авто. За кермом був 16-річний хлопець 15:38 Фахівці з прав людини перевірили дитячий табір «Чайка». Які результати? photo_camera 14:50 Жителі Хмельниччини подали понад 7 000 заяв на «Пакунок школяра» 14:18 270 млн грн податків заборгували ФОПи на Хмельниччині 13:39 На Січових Стрільців 15-річний самокатчик збив жінку: деталі 13:06 Дві ДТП з травмованими на Хмельниччині: деталі від поліції 12:44 До 8 тисяч доларів за інвалідність: онкологу з Хмельниччини оголосили підозру 12:13 Землі з давнім городищем у Дунаєвецькій громаді повернули у власність держави 11:44 Чоловіка покарали за побиття жінки в Хмельницькому районі 10:48 На Хмельниччині горіла суха трава. Постраждала пенсіонерка 10:00 Ціни на пальне у Хмельницькому (ОНОВЛЮЄТЬСЯ) 09:31 У Хмельницькому районі прикрили нелегальний ігровий заклад photo_camera 09:00 Курс валют у Хмельницькому на сьогодні, 21 серпня (ІНФОГРАФІКА)
Дивитись ще keyboard_arrow_right
Ваші відгуки про послуги у Хмельницькому Ваші відгуки про послуги у Хмельницькому
keyboard_arrow_up