На вулицях Хмельницького з'явився велопатруль (ВІДЕО)

На вулицях Хмельницького з'явився велопатруль (ВІДЕО)
Фото: скрін з відео поліції
  • Патрульні на велосипедах виявлятимуть порушників там, де не проїде авто, та будуть проводити профілактичну роботу.

Від вчора, 1 травня, у Хмельницькому стартував сезон велопатрулювання. Копи на двоколісних  патрулюватимуть пішохідні зони, парки та місця масового скупчення людей.

Про це повідомили у Патрульній поліції Хмельниччини.

"Патрульні на велосипедах забезпечуватимуть громадський порядок у місцях найбільшого скупчення людей, зонах відпочинку, зокрема в парках, скверах, у центральній частині міста та інших місцях, куди важко швидко дістатись на автомобілі", – йдеться у дописі правоохоронців.

Відео дня

Як зазначили у відомстві, велопатрульні будуть проводити превентивну роботу з громадянами, виявлятимуть порушення правил дорожнього руху та громадської безпеки.

Варто додати, що патрульна поліція відкрила "літній" сезон по всій території України. На вулиці міст повернулись кінні, а також велосипедні і мотопатрулі, йдеться у пресслужбі правоохоронців у Facebook.

Правоохоронці пояснили, що там, де не проїде службове авто, оперативно прибуде:

  • або велопатруль;
  • або кінний патруль.

"Щоб врятувати, допомогти чи припинити правопорушення", –  наголосили у поліції.

Тим часом мотопатрульні можуть першими реагувати на ДТП із потерпілими. Завдяки мобільності вони, оминаючи затори, можуть:

  • швидко дістатися місця події;
  • надати домедичну допомогу.

Читайте також:

Слідкуйте за новинами Хмельницького у Telegram.

Коментарі (5)
  • Саня Санёк
    Їм би на ішаках дуже личило
  • Марія Подвисоцька
    А це доцільно: в місцях скупчення розсікати на роверах?
  • Марія Подвисоцька
    Буде так, як з тими білими Тойотами, на яких ганяли, ніби підпалені. Дармове- не шкода.
  • chytach87
    Толку з них? Бомжів ганяти? Краще вночі нехай патрулюють парки-клуби! Кататися на ровері цілий день парками-супер робота! Ще й гроші за неї платять)))

keyboard_arrow_up