4 мільйони з бюджету Хмельницького для патрульних: що передбачає програма

- У міськраді затвердили програму «Безпечна громада» на 2025-2026 роки.
- Що передбачає програма, скільки і на що саме можуть виділити грошей? Розповідаємо детальніше.
«Безпечна громада» – програма, яка має поліпшити діяльність патрульної поліції на Хмельниччині. ЇЇ план на 2025 та 2026 роки затвердили у міській раді. Кошти на це, згідно із програмою, мають виділити з бюджету громади. Цього року – це буде 2 мільйони гривень. Стільки ж – у наступному.
Частина з них піде на технічне обслуговування службових автомобілів, на відеореєстратори та двоколісні для велопатрулів. Що ще планують придбати і що передбачає ця програма?
Для чого програма «Безпечна громада»?
Програму розробила патрульна поліція, затвердити має міська рада. Відповідний проєкт рішення опублікували на сайті. Вона визначає основні напрямки діяльності управління патрульної поліції у Хмельницької області.
Як йдеться у документі, програма «Безпечна громада» має підвищити рівень безпеки мешканців Хмельницької громади.
Основні заходи від патрульних: що мають робити:
- Здійснювати об’їзди всіх загальноосвітніх та позашкільних закладів з метою запобігання та профілактики негативних проявів серед дітей, у тому числі пияцтва, наркоманії, дитячій безпритульності.
- Один раз на рік готувати та публікувати на офіційних веб-порталах органів поліції звіт про діяльність управління патрульної поліції в Хмельницькій області.
- Постійно інформувати громадськість про стан правопорядку, заходи, які вживаються щодо попередження правопорушень засобами інтернет та місцевих ЗМІ.
- Проводити заходи по недопущенню стихійної торгівлі та торгівлі в невстановлених місцях на території Хмельницької громади. При виявленні порушень притягувати винних до відповідальності.
- Забезпечення організації спільних засідань із громадськістю щодо забезпечення та покращення громадської та дорожньої безпеки у Хмельницькій міській територіальній громаді.
- Цілодобово в режимі патрулювання проводити комплексні оперативно-профілактичні заходи в місцях де найчастіше скоюються дані види кримінальних та адміністративних правопорушень.
- Забезпечити постійний аналіз стану злочинності серед дітей, встановлення причин скоєння підлітками, адміністративних правопорушень, тяжких і повторних кримінальних правопорушень . Вносити подання до місцевих органів влади про усунення причин та умов скоєння злочинів неповнолітніми.
- Здійснювати цілодобове патрулювання території Хмельницької міської територіальної громади .
- Придбання автомобільних відеореєстраторів та карт пам'яті до них , що приведе до зменшення оскаржень в судах адміністративних правопорушень та безпосередньої їх фіксації та не допущень в майбутньому (100 тисяч цього року, 100 тисяч – в 2026)
- Придбання комп’ютерної техніки та обладнання для обробки та зберігання даних, мережевого обладнання, радіообладнання та системи контролю доступу та інше для управління патрульної поліції.
- Технічне обслуговування та ремонт транспортних засобів.
- Придбання портативних електростанцій, сонячних панелей та інших пристроїв для зберігання та використання електроенергії.
- Придбання велосипедів, додаткових запчастин та аксесуарів до них, управлінню патрульної поліції в Хмельницькій області.
На що саме і скільки виділять коштів?
Термін реалізації програми – 2025-2026 роки. Фінансувати програму планують коштом міського бюджету та інших джерел. На це хочуть витратити загалом 4 мільйони гривень впродовж двох років. Цього року на це передбачили 2 мільйони, стільки ж – у наступному 2026-му.
Зокрема, на автомобільні реєстратори та карти пам’яті мають витратити по 100 тисяч гривень цього року і стільки ж – наступного.
Комп’ютерна техніка та обладнання для обробки та зберігання даних, мережевого обладнання, радіообладнання та системи контролю доступу обійдеться теж у 100 тисяч цього року та 100 тисяч у 2026.
Технічне обслуговування та ремонт транспортних засобів – 1,5 мільйона гривень в 2025 році та стільки ж – у наступному.
Придбання портативних електростанцій, сонячних панелей та інших пристроїв для зберігання та використання електроенергії – 200 тисяч гривень цього року та 200 тисяч – у 2026-му.
На велосипеди, запчастини та аксесуари для велопатрулів планують витратити 100 тисяч гривень цього року і таку ж суму в наступному.
Журналісти vsim.ua звернулись за коментарем щодо реалізації програми до управління патрульної поліції у Хмельницької області. Як тільки отримаємо відповідь – одразу її опублікуємо.
Слідкуйте за оновленнями на нашому сайті.
Друзі, як ви вважаєте, чи доречною є програма для поліпшення роботи патрульної поліції? Що ви думаєте про суми? Діліться у коментарях!
Читайте також:
Подорожчання бензину, мобілізація, виплати курсантам: що зміниться для хмельничан у травні
Поліція зупинятиме транспорт під час хвилини мовчання на Хмельниччині
Слідкуйте за новинами Хмельницького у Telegram.
-
Ярослав ЛазаренкоПідари сидять за 30 тисяч вдома а ми за 20 в зоні бойових дій. Де логіка
-
Maksim Maksimovich MarcusА народ дайте на дрони шакали мусаратсуки трутні
-
Віталій СірюкНавіть війна нічого не вчить людей.
-
Тарадай ЕленаМожливо краще придбати дрони для військових, для захисту мирного населення, навіщо такі суми коштів витрачати на цих дармоідів катаються по місту по 4-людини в авто вмикають маяки на світлофорах летять попри всі встановлені правила,а ми за цей Беспредел ім грошенят підкиним.