"Нафтогаз" не повертає переплати за розподіл газу і не збирає інформації про дані клієнтів

"Нафтогаз" не повертає переплати за розподіл газу і не збирає інформації про дані клієнтів
  • Газова компанія не повертає своїм клієнтам жодних переплат за доставку газу. 

  • Натомість попереджають про шахраїв, які збирають персональні дані споживачів.

Днями у НАК "Нафтогаз України" розповіли про чергову шахрайську схему. В заяві компанії йдеться, що з 22 жовтня шахраї почали збір персональних даних онлайн для вирішення питань щодо перерахунку і повернення коштів за доставку/розподіл газу. Вони роблять це від імені “Нафтогазу”. 

Але в газовій компанії стверджують, що наразі не збирають онлайн персональну інформацію клієнтів і закликають не довіряти фейкам. 

— Мережею шириться неправдива інформація, що з 22 жовтня Нафтогаз розпочинає збір персональних даних онлайн для вирішення питань щодо перерахунку і повернення коштів Нафтогазом за доставку/розподіл газу. Закликаємо бути уважними та обережними: у жодному разі не передавайте свої дані стороннім особам. Довіряйте тільки офіційним джерелам! — заявили в компанії.

Відео дня

Станом на зараз документи на повернення переплат приймають лише у Центрах обслуговування клієнтів. В “Нафтогазі” лише почали працювати над розробкою та впровадженням онлайн механізму, аби можна було подати документи для перерахунку та повернення коштів за доставку/розподіл газу. 

До слова, дізнатися за яким алгоритмом діяти, аби повернути переплату за доставку газу можна у матеріалі Як повернути переплату за доставку газу? Інструкція від Нафтогазу

Нагадаємо, з 1 жовтня «Хмельницькгаз» не має чинної ліцензії на транспортування газу. Ця функція перейшла до хмельницької філії ТОВ «Газорозподільні мережі України». Змінилися й рахунки, на які слід платити. Більше про це читайте за посиланням. 

Звернутися за детальною консультацією можна до операторів Контакт-центру “Нафтогазу” за номерами:

Читайте також:

Слідкуйте за новинами Хмельницького у Telegram.

Коментарі

keyboard_arrow_up