Нацбанк пропонує списувати комуналку з карток українців. За чи проти? (ОБГОВОРЕННЯ)

Нацбанк пропонує списувати комуналку з карток українців. За чи проти? (ОБГОВОРЕННЯ)
  • Нацбанк пропонує українцям зміни в оплаті комунальних послуг.
  • Платежі можуть списувати з карток автоматично.
  • Як хмельничани ставляться до такої ідеї?

 

Національний банк України пропонує зміни. Комунальні платежі з карток можуть списувати "автоматом". Стягнення грошей з рахунку буде проводитись тільки за згодою клієнта. У НБУ зазначають, що послуга буде зручною, адже це дозволить уникнути черг, а процедуру можна буде проводити у будь-який час доби. 

Як це може виглядати?

Найперше, комунальне підприємство виставляє користувачу рахунок. Тоді банк може бачити його і попередньо має отримати згоду від клієнта про списання коштів. Далі попереджає про це і списує суму. Потім кошти зараховуються постачальнику. Про це пише ТСН. Для зручності в користуванні можуть створити єдину електронну систему, а тоді розіслати її в усі банки України. 

Друзі, а як вам така ідея? Чи довіряєте ви таким можливим змінам в оплаті? Діліться з нами думками у коментарях.

Слідкуйте за новинами Хмельницького у Telegram.

Коментарі (10)
  • IGOR
    Это ужасно! Не платят - отключайте. Но списывать средства с карт это уже воровство!

    Представляю, скольким бабушкам и дедушкам из пенсий спишут "по ошибке".... А те - не сном не духом.... Если с каждого по 10 гривен, то никто и не заметит. А посчитать в масштабе всей страны, то уже крутая сумма нарастёт!
    IGOR reply IGOR
    Не сразу прочитал всю новость))) Но вторая часть - актуальна...

    С одной 10 гривен, с другой, и нарастёт... Да, списание "добровольное", по согласию клиента, но я видел, как пенсионеров обрабатывают в банках! Они готовы подписать всё, лишь бы их оставили в покое)))
    Олег reply IGOR
    У цьому є своя правда. Але бабки залюбки ляси поточать з працівниками.
  • Іванченко Катя
    якась дуже мутна процедура
  • Іванченко Катя
    якась дуже мутна процедура
  • Іванченко Катя
    якась дуже мутна процедура
Найчастіше Найчастіше
Новини за сьогодні
Новини Хмельницького за сьогодні
20:03 Відключення світла у Хмельницькому 24 червня: у списку понад 100 вулиць (АДРЕСИ) 19:12 Загинули троє воїнів з Хмельниччини: Віталій Іванов, Дмитро Казєв та Олександр Чорний 18:28 На Хмельниччині перекинувся туристичний автобус з 54-ма пасажирами: що відомо 17:46 Бронь для працівників: де у Хмельницькому пропонують найбільші зарплати Від читача 22:37 Чемпіонат світу з футболу 2026: прогнози експертів. Огляд ЗМІ 17:09 Поблизу Шатави ускладнено рух: перекинувся автобус 16:26 На Хмельниччині під час будівництва укриття могли розкрасти понад 14 млн грн 15:43 В'їхав у дорожній знак: у водія на Хмельниччині виявили понад 2 проміле 15:06 Де дешевше: порівняли ціни на овочі у Хмельницькому 14:28 У Хмельницькому до кінця червня ускладнять рух на 2 вулицях через ремонт 13:50 Волонтера «Дядю Грішу» не хотіли пускати в хмельницьке «KFС»: деталі 13:29 Фіктивний шлюб за гроші викрили у Хмельницькому: затримали підприємця 13:05 ЖК «Dream Hills» від «КомфортБудПлюс»: новий сучасний простір для життя вашої родини (новини компаній) 12:53 У Хмельницькому попрощалися з 47-річним воїном Олександром Ковальчуком 12:06 На Хмельниччині чоловік у бронежилеті погрожував поліцейським автоматом: вводили спецоперацію 11:28 На Хмельниччині судитимуть директора коледжу через зникнення 2,1 млн грн на тренажери 10:53 На Шепетівщині через вибух невідомого предмета постраждав 11-річний хлопчик 10:01 Польсько-українські відносини: спільне звернення журналістів двох держав 10:00 Ціни на пальне у Хмельницькому (ОНОВЛЮЄТЬСЯ) 09:47 У Дунаївцях демонтували останнього Леніна в Україні
Дивитись ще keyboard_arrow_right
Ваші відгуки про послуги у Хмельницькому Ваші відгуки про послуги у Хмельницькому
keyboard_arrow_up