Не звертався до лікарів. Що відомо про сьомого померлого від COVID-19 на Хмельниччині

Не звертався до лікарів. Що відомо про сьомого померлого від COVID-19 на Хмельниччині
Фото - сайт Старосинявської селищної ради
  • Сьомий летальний випадок зафіксували сьогодні вранці, 5 травня
  • За медичною допомогою чоловік не звертався. Усіх контактних перевіряють.

Сьомий смертельний випадок від COVID-19 зафіксували сьогодні, 5 травня. В інфекційній лікарні помер 45-річний чоловік із села Лисанівці Старосинявського району. Наразі медики перевіряють 24 осіб, які контактували з ним. Серед них є шестеро дітей.

COVID-19 у чоловіка зафіксували 2 травня і це був перший на той час лабораторно підтверджений випадок у Старосинявському районі. Як зазначають у селищній раді, інфікований не проживав постійно у селі. Через різке погіршення самопочуття його відразу госпіталізували до Хмельницької інфекційної лікарні. До цього він перебував вдома  і до лікарів за місцем проживання не звертався.

Медикам таки вдалось визначити коло людей, які з ним контактували. Загальна їх кількість – 24, в тому числі і шестеро дітей. Крім односельчан померлого, серед контактних були й мешканці інших сіл. Наразі вони на самоізоляції і спостерігаються сімейними лікарями.

За інформацією Старосинявської селищної ради, медики відібрали 24 зразки у всіх контактних, CОVID-19 підтвердили у 9. 

Станом на 5 травня, лікарі Старосинявського району зафіксували 6 хворих на ГРВІ. Одного пацієнта з підозрою на коронавірусну хворобу госпіталізували до Хмельницької обласної лікарні. Наразі у районі 10 підтверджених випадків COVID-19 і одна смерть. 

Нагадаємо, на Хмельниччині зафіксували 136 випадків коронавірусу. 

 

Слідкуйте за новинами Хмельницького у Facebook, Telegram, Instagram, Viber та YouTube.

Слідкуйте за новинами Хмельницького у Telegram.

Коментарі (15)
  • Roman Slobodjan
    Ці публікації з словосполученням рекомендується вам націлені на вас читачі, як на жертву, яку потрібно до смерті залякати!
  • Roman Slobodjan
    Зверніть увагу на кутик зверху зліва «рекомендується вам»
  • Валентин Пилипюк
    Бред. Зараз шо всі тільки від корони вмерають. Другі діагноси є???????
  • Валентина Коваль
    В зараз можна від іншої хвороби померти?Чи тільки від 👑 вірусу
    Таня Мелешко reply Валентина Коваль
    Валентина Анатоліївна Коваль можно. Но возбудителем все равно будет этот коронавирус. Даже если машина собьёт.
Найчастіше Найчастіше
Новини за сьогодні
Новини Хмельницького за сьогодні
21:01 Грози та штормовий вітер: погода на Хмельниччині 27 травня 20:54 Підпалив відділення банку за 800 гривень: деталі справи і вирок 20:11 Хмельничани подарували сім’ю чотирьом дітям із інтернату: історія подружжя photo_camera 19:43 На Хмельниччині ремонтують державні траси: де тривають дорожні роботи Від читача 13:07 Жахлива ніч для столиці: росіяни вдарили ракетами та безпілотниками по всіх районах Києва 19:19 На щиті повертаються троє військових з Хмельниччини: Геннадій Камінський, Микола Степанюк та Павло Шевчук 18:47 На Старокостянтинівському шосе розпочали ремонт дороги: що треба знати водіям 18:30 У Кам’янці п’яний 19-річний хлопець вмикав вночі російську музику: втрутилась поліція 18:01 У Карпатах врятували знесиленого жителя Хмельниччини, який тікав до Румунії 17:41 Долю хмельницької ЦРЛ мали вирішити на сесії райради: чому вона не відбулась 17:08 На Хмельниччині двох військових відзначили нагородами посмертно (ІМЕНА) 16:34 Смертельна аварія з мотоциклістом під Хмельницьким: що відомо про 15-річного Тимофія 16:09 Дитячі літні табори 2026 в Україні та за кордоном: Карпати, Болгарія 16:01 Жителька Хмельниччини вимагала визнати її цивільною дружиною загиблого воїна: суд відмовив 15:18 У Хмельницькому авто збило чоловіка на електросамокаті (ВІДЕО) 14:34 У Хмельницькому попрощалися з 44-річним Миколою Стецьким, який загинув на війні 14:00 Полуниця і перші кавуни: порівняли ціни на фрукти та ягоди у Хмельницькому 13:01 На Хмельниччині лісничого засудили до 4 років тюрми за крадіжки дуба 12:18 Хмельницький отримав нагороду від Асоціації міст України 11:30 За 16 тисяч доларів переправляли за кордон: на Хмельниччині судитимуть організаторів
Дивитись ще keyboard_arrow_right
Ваші відгуки про послуги у Хмельницькому Ваші відгуки про послуги у Хмельницькому
keyboard_arrow_up