Невиплата зарплат на «Хмельницьклегпромі»: що кажуть працівники та директор підприємства

Невиплата зарплат на «Хмельницьклегпромі»: що кажуть працівники та директор підприємства
  • Швачки, які працювали підприємстві, скаржаться на невиплату зарплати.

  • Також говорять, що їх не працевлаштували офіційно.

  • Директор підприємства говорить, що про нелегальну роботу не йдеться.

  • А з жінками домовилися про пошиття масок усно — як з фізичними особами — підприємцями.

Сьогодні, 15 червня, два десятки жінок зібралися біля будівлі підприємства «Хмельницьклегпром», що у Хмельницькому. Похмура погода їм не завадила, адже питання, яке їх турбує, більш серйозне. Зібралися вони, аби розповісти про невиплату зарплати на цьому ж таки «Хмельницьклегпромі». Журналісти vsim.ua поспілкувалися з однією з жінок та розпитали про цю ситуацію.

Працівниці, які скаржаться на невиплату зарплати

Наталя Іздебська розповіла, що на початку карантину неофіційно влаштувалася на ТОВ «Хмельницьклегпром-плюс» шити захисні маски. Спочатку їй платили гроші, а згодом перестали. З цією ж проблемою зіткнулися й інші жінки, більшість із яких також були працевлаштовані неофіційно. При цьому легально працювали лише двоє.

За словами Наталі Іздебської, суми заборгованості для кожної працівниці різні — щонайменше це 10 тисяч гривень на місяць, а в середньому 15 тисяч:

Авторизуйтесь і читайте 5 статей безкоштовно

Друже! Ви читаєте преміум-статтю на сайті "vsim.ua". Це екслюзивна стаття нашого журналіста, якої немає в жодному іншому виданні. Ми витратили багато часу та зусиль для її написання.

Ми віримо в те, що незалежна журналістика, як і всяка праця, заслуговує на справедливу оплату. Підпишіться на один з трьох преміум-пакетів та читайте всі найкращі статті. А пять статей щомісяця ви зможете прочитати безкоштовно після авторизації.

redactor
Максим Фарина,
Головний редактор vsim.ua
Новини за сьогодні
Новини Хмельницького за сьогодні
Ваші відгуки про послуги у Хмельницькому Ваші відгуки про послуги у Хмельницькому
keyboard_arrow_up