Невтілені плани. У мерії знайшли ескізи дитячого майданчика, які намалював загиблий Андрій Черніцький

Невтілені плани. У мерії знайшли ескізи дитячого майданчика, які намалював загиблий Андрій Черніцький
Колаж vsim.ua
 • Хмельничанин був учасником Євромайдану, АТО та депутатом міськради.

 • Саме він врятував від знищення одну із композицій Миколи Мазура. 

 • Під час вторгнення пішов добровольцем на війну та загинув, прикриваючи побратимів. 

Активний учасник Революції Гідності, військовий і колишній депутат міської ради. Таким запам'ятали хмельничанина Андрія Черніцького. Чоловіка добре знали у рідному місті. Він загинув 1 липня цього року у бою. Андрій прикривав своїх побратимів. 

Побратими кажуть, він ніколи не шукав причини і пояснень. Натомість гідно і мужньо виконував свою роботу воїна. Ми розповідали про хмельничанина у матеріалі “Йдуть найкращі”. Історія хмельничанина Андрія Черніцького, який загинув на війні

Днями в шухляді одного із кабінетів міської ради знайшли невтілені в життя проєкти Андрія Черніцького, мальовані від руки. Про це повідомив заступник міського голови Василь Новачок. 

Відео дня

— Знайшов у шухляді ескізи дитячого майданчика "Павук". Автор Андрій Черніцький, герой національно-визвольної війни, який загинув захищаючи нашу державу, — йдеться в повідомленні. 

За його словами, Андрій Черніцький був талановитим виробничником. Саме він врятував від знищення фактично згнилу композицію Миколи Мазура -"Космодром".

— Згодом, в парку Чекмана, планував зробити такий оригінальний комплекс, але не встиг. Ставимо собі за мету реалізувати цей проект, в пам'ять про Андрія. Дякую тобі братику, твої справи будуть жити вічно, ми тебе пам'ятаємо, як воїна, як талановитого майстра, як справжнього друга, — додав Новачок. 

Ескізи Андрія Черніцького. Фото зі сторінки Василя Новачка

Нагадаємо, в Героя залишились дружина з сином і донькою. Його поховали 5 липня у Хмельницькому. 

Читайте також:

Слідкуйте за новинами Хмельницького у Telegram.

Коментарі (12)
 • Людмила Яневич

  Скільки  втраченого - не написаного,  не намальованого, не народженого..... 😢
 • George Zaremba

  А це схема картодрому для електрокартингів в парку ім. М. Чекмана, в розробці і проектуванні якої Андрій прийняв безпосередню участь. Якось відвідавши одне із практичних занять з картингу в парку на трасі картодрому він вирішив долучитись до ідеї залучення молоді, підлітків та осіб з обмеженими фізичними можливостям до активного способу життя і технічного аматорства і допоміг в кресленнях та подав нам певні ідеї. Шкода Андрія з нами немає, але те майбутнє яке ми планували і бачили для нашої молоді разом з ним, ми повині реалізувати. Андрій, як і ми бачив, що для нашого міста цей проект дійсно необхідний. Спи спокійно. Звісно, що після закінчення війни ми це зробимо...
 • Галина Мазур

  Вічна і світла пам'ять герою.
 • Катерина Крисовська

  Вічна пам'ять Герою🇺🇦😥😥🙏🙏

keyboard_arrow_up