Обленерго готує графіки відключень на зиму: чого чекати хмельничанам

Обленерго готує графіки відключень на зиму: чого чекати хмельничанам
Ілюстративне фото
 • Енергетики активно готуються до холодів. 
 • Розробляють і графіки погодинних відключень електроенергії.
 • Чи готова Хмельниччина до зими? 

На Хмельниччині готують енергосистему до холодів. Наразі енергетики ремонтують й обслуговують обладнання, трансформаторні підстанції і розподільчі пункти. Чого очікувати мешканцям області?

Зокрема жителів попередили, що восени і взимку знову можливі погодинні відключення світла. Зараз триває розробка графіків. Про це розповів “Суспільному” розповів технічний директор "Хмельницькобленерго" Олексій Філіпчук.

Як готуються до зими?

Основні зусилля направляють на проведення ремонтів електромереж. За словами Олексія Філіпчука, ремонти електромереж, необхідність в яких виникає через пошкодження внаслідок форс-мажорних обставин, технологічних порушень в електромережах через негоду або російський терор, проводяться в терміновому порядку.

Відео дня

В "Обленерго" додають, що цього року складнощів додавали дуже високі температури і негода, яка призводила до суттєвих пошкоджень електромереж.

Станом на 1 серпня цього року було виконано 66% заходів, передбачених відповідними планами. Роботи далі тривають.

Про графіки відключень

Графіки відключень знову повертаються. Підготовка до осінньо-зимового періоду передбачає і розробку та погодження (в установленому порядку) графіків обмежень електроспоживання та відключення споживачів електричної енергії. Мова йде і про погодинні відключення світла.

Як тільки графіки сформують і погодять, їх обіцяють оприлюднити на офіційному сайті Хмельницькобленерго

- Можу лише повідомити, що графіки будуть містити шість черг, оскільки така вимога була запроваджена в кінці 2022 року відповідним регламентом, - додав технічний керівник.

Споживачам слід зареєструватися в "Особистому кабінеті споживача електричної енергії" та внести свій номер телефону, поштову скриньку в розділ "Комунікації". Так можна  буде в чат-ботах переглядати чергу відключення і дізнаватися про відключення.

Слідкуйте за новинами Хмельницького у Telegram.

Коментарі (41)
 • Оля Романюк

  Перед тим, як мали пвбняти ціну на світло доя населення казали, що відключати світло не будуть, ну хіба тільки якщо буде попадання...а тепер що??? Гроші здирають, а світла не дають??? В нас працюють всі атомні, які не окуповані, світла хватає на всіх.....чому, тоді виключають??? Премій хотять за наш рахунок??? 😡😡😡
 • Юрий Штокал

  То все було добре , а тепер вже пишуть про якісь графіки ???? Маячння незрозуміла!!!!!

  Андрей Гришнюк reply Юрий Штокал

  Що Вам не зрозуміло, що влада людей ні за що має!

  Вони будуть знову продавати і на цьому наживатися,а (бидло) потерпить....
 • Сергей Панчук

  Хай відмінять експорт електроенергії
 • 007

  Затарюйтеся генераторами зараз ціна впала ого як, будуть дорожчі

keyboard_arrow_up