Одразу 6 нових випадків COVID-19 виявили в одному із районів Хмельниччини

Одразу 6 нових випадків COVID-19 виявили в одному із районів Хмельниччини
Фото ілюстративне
  • Вранці 13 травня стало відомо про 7 нових пацієнтів з COVID-19 в області.
  • 6 з них мешканці одного району.
  • Також коронавірус виявили у медпрацівника Хмельницької інфекційної лікарні.

У Хмельницькій області підтвердили нові випадки COVID-19. Вранці в ОДА повідомили про ще 7 хворих:

- 6 нових випадків хвороби виявлено у Білогірському районі (5 лікуються амбулаторно, 1 в Хмельницькій інфекційній лікарні);

-  1 випадок виявлено у медпрацівника Хмельницької інфекційної лікарні.

Таким чином в області загалом зафіксували 209 випадків COVID-19. З них: 54 одужало, 8 летальних випадків.

Нагадаємо, в Україні уже підтвердили 16 425 випадків COVID-19, з них 402 протягом останньої доби.

Внаслідок ускладнень, викликаних хворобою, померли 439 людей. Загалом 3 716 пацієнти вже одужали.

Читайте також: Кого безкоштовно тестуватимуть на COVID-19 в Україні

Слідкуйте за новинами Хмельницького у Facebook, Telegram, Instagram, Viber та YouTube.

 

Слідкуйте за новинами Хмельницького у Telegram.

Коментарі (4)
  • Тетяна Рудковська
    Терпіння та техніка безпеки.
    Нагорода: вакцина та адекватне лікування доступними ліками.
    Єдине.
    Elena Dostavka reply Тетяна Рудковська
    Вы волшебная ,однако.Вакцина должна пройти клинические исследования,а это не один год. Или готовы вколоть все,что вам втюхают завтра под видом панацеи?
  • Саша Доцюк
    Достали вже з тим вірусом чесне слово!
    Elena Dostavka reply Саша Доцюк
    да,Саня,я обычно от Ваших комментов прозреваю,но тут соглашусь
Найчастіше Найчастіше
Новини за сьогодні
Новини Хмельницького за сьогодні
21:01 Дощі та грози накриють Хмельниччину: погода на 30 травня 19:00 На Хмельниччині чоловік відкрив стрільбу по людях. Є поранений 18:51 На Хмельниччині попрощалися з двома військовими, які вважалися зниклими безвісти 18:24 Мешканця Хмельниччини обвинувачують у контрабанді гуманітарних вантажівок для ЗСУ Від читача 11:25 ЧАТОВІ ОНЛАЙН: НОВА ПЛАТФОРМА ДЛЯ СВІДОМИХ ГРОМАДЯН 17:47 Маршрутки без GPS і порушення графіків: у Кам’янці склали 42 акти на перевізників 17:01 На Хмельниччині зафіксували перекриття русла річки через сміття 16:21 На Хмельниччині 39 мешканців отримали гранти на розвиток бізнесу 15:38 Хмельничани і «Останній дзвоник»: чим ділились у соцмережах цього дня photo_camera 15:11 Їм було 48 та 20 років: воїнів з Хмельницького району нагородили посмертно (ІМЕНА) 14:29 У Кам’янці-Подільському чоловік влаштував бійку в гуртожитку через ревнощі 13:44 Помер після інсульту в навчальному центрі: у Хмельницькому поховали Володимира Кицака 13:01 Хмельницький виконком розглянув 83 питання: що вирішили 12:45 Дитячі літні табори 2026 в Україні та за кордоном: Карпати, Болгарія 12:13 У школах Хмельницького пролунав останній дзвоник (ФОТО) 11:21 На Хмельниччині військовий продавав дизпаливо з частини — ДБР 10:34 У Хмельницькому за тиждень оштрафували водіїв на понад 171 тисячу гривень 10:00 Ціни на пальне у Хмельницькому (ОНОВЛЮЄТЬСЯ) 09:30 Смертельна ДТП у Дунаївцях: водій Mercedes проведе 3 роки у в’язниці 09:00 Курс валют у Хмельницькому на сьогодні, 29 травня (ОНОВЛЮЄТЬСЯ)
Дивитись ще keyboard_arrow_right
Ваші відгуки про послуги у Хмельницькому Ваші відгуки про послуги у Хмельницькому
keyboard_arrow_up