Пам’ятник «Віра. Надія. Любов» відкриють через місяць

Пам’ятник «Віра. Надія. Любов» відкриють через місяць
Відкриття монументальної скульптури, яке мало відбутися 22 серпня, перенесли на місяць. Голова робочої групи Іван Бухал переконує, що на День міста Хмельницького пам’ятник буде готовий.

Пам’ятник «Віра. Надія. Любов», що на майдані Незалежності, досі не встановлено. Його відкриття планувалося на 22 серпня. У цей же день будівельники повідомили, що не встигають закінчити встановлення споруди.
- Відкриття відбудеться 24 серпня, на День незалежності, - повідомив один з них.
Проте на День незалежності ніякого відкриття не було. Більше того, пам'ятнику «Віра. Надія. Любов» ще далеко до досконалості.

Пам’ятник «Віра. Надія. Любов» відкриють через місяць, фото №1 на сайті vsim.ua
- Роботи багато вже зроблено, проте залишилося найважче – потрібно з’єднати між собою 800 деталей, - каже співавтор скульптури «Віра. Надія. Любов» Богдан Мазур.
Як пояснив митець, головна затримка у монтуванні пам’ятника. Він складається з великої кількості деталей.
- Ми хотіли зробити скульптуру з бронзи, але вона дорого коштує. Аби здешевити виготовлення пам’ятника, ми вирішили використати штучний мармур. Цей матеріал дуже надійний. Його використовують у будівництві літаків та багато інших міцних конструкцій. Разом з тим, цей сплав дуже важкий в роботі. Уявіть собі, як важко вилити з форми скульптуру по частинах, а потім на анкерних болтах усе з'єднати. Ми могли б з’єднати це швидко, але про якість тоді годі говорити. Будівельники працюють і вдень, і вночі. Ми докладаємо максимум зусиль, щоб скульптура стояла віки та пережила нас з вами та наших правнуків, - сказав Богдан Мазур.

Пам’ятник «Віра. Надія. Любов» відкриють через місяць, фото №2 на сайті vsim.ua
Голова робочої групи Іван Бухал пообіцяв, що до Дня міста монументальна скульптура «Віра. Надія. Любов» постане перед хмельничанами у всій красі.

Пам’ятник «Віра. Надія. Любов» відкриють через місяць, фото №3 на сайті vsim.ua

- Ось так буде викгядати «Віра. Надія. Любов», - каже кранівник Іван Перець (62)

Пам’ятник «Віра. Надія. Любов» відкриють через місяць, фото №4 на сайті vsim.ua

Журавлі, які є частиною скульптури поки що лежать на асфальті
 

Слідкуйте за новинами Хмельницького у Telegram.

Коментарі (7)
  • Anonymous
    На Майдане надо что-то соорудить, там действительно пустовато. А может буде красиво...
  • Anonymous
    а через місяць ще раз перенесуть на місяць. а потім на квартал... головне шо бабло назбирали.
    Anonymous reply Anonymous
    А потім ще раз візьмуться бабло збирати, бо ж не вистачає на щось там трішки
    Anonymous reply Anonymous
    во-во!!! и ещё дооолго будут водить за нос народ! а потом ещё чего-небудь предумают, чтоб бабла срубить... и так до бесконечности... а мы терпим(((
  • Anonymous
    по ходу ще домивають............
  • Anonymous
    Згідний що страх зато бабки відмили які

keyboard_arrow_up