Перший день свята хмельничани відзначили гучно, але без інцидентів

Перший день свята хмельничани відзначили гучно, але без інцидентів
У суботу, 26 вересня, мешканці бурхливо святкували День міста. На заваді не став ні сильний дощ, ні інші примхи природи. Чи "відзначились" мешканці міста цього дня і чи були законослухняними, читайте далі.

Перший день святкування Дня міста пройшов без серйозних правопорушень. Про це «ВСІМ» розповів начальник Хмельницького міського відділу міліції Валерій Онісьєв. Однак правоохоронці таки виїжджали на кілька бійок у нічних закладах. Масові гуляння на вулиці пройшли спокійно.

- Серйозних порушень вчора ми не зафіксували, лише кілька разів за ніч була штовханина у розважальних закладах. На масових все пройшло добре, за що велика подяка хмельничанам, які відповідально до цього поставились, організаторам святкувань, до того й погодні умови були на нашому боці,  - говорить Валерій Онісьєв.

Всього для охорони громадського порядку у День міста 26 та 27 вересня залучили близько 600 міліціонерів. Більша частина задіяна на масових заходах вдень, вночі спокій хмельничан охороняє 60-70 правоохоронців. Працюють вони на всіх заходах, запланованих у місті, починаючи від покладання квітів, мітингів, концертів до охорони громадського порядку на вулицях.

- Усі святкові заходи розписані переважно до 22 години. Сьогодні, 27 вересня, та ж сама кількість правоохоронців нестиме службу. Всі святкують, тому ми працюємо в посиленому режимі, - зазначає головний міліціонер міста.

Слідкуйте за новинами Хмельницького у Telegram.

Коментарі (1)
  • PAL
    Пьяны драки в кабаках были все игриво. Остальное все прошло тихо и красиво !!!
Найчастіше Найчастіше
Новини за сьогодні
Новини Хмельницького за сьогодні
18:01 Місцями дощі: прогноз погоди на неділю для Хмельниччини 17:17 На війні загинув 19-річний житель Хмельниччини Нікіта Кармаш 16:27 Страхова вимагала від водія 260 тис грн після ДТП у Хмельницькому: суд відмовив 15:55 У Хмельницькому попрощалися з 40-річним добровольцем Євгеном Кузьменком Від читача 16:39 Кіберполіцейські Києва викрили шахрайський кол-центр 15:03 У неділю у Хмельницькому перекриють через змагання: схема обмежень 14:22 Катався на велосипеді й загубився: у Старокостянтинові розшукали 11-річного хлопчика 13:23 Викрала квіти з могили Героя: як суд покарав жительку Шепетівки 12:25 У Хмельницькому мікроавтобус збив жінку на парковці поштового відділення 11:29 Загинув на подвірʼї: на Хмельниччині жінка насмерть збила 90-річного вітчима 10:43 На Хмельниччині матерям трьох воїнів вручили держнагороди 09:30 На Хмельниччині вдова відсудила у ПФУ майже 200 тис грн недоотриманої пенсії чоловіка 21:01 Похолодання та сильний вітер: погода на Хмельниччині 4 липня 20:03 «ВЛК визнала придатним після інсульту»: у Хмельницькому попрощались із 44-річним Олександром Гарасем 19:02 На Хмельниччині жінка відсудила у Пенсійного фонду 86 тис грн пенсії батька 18:04 Загинуло четверо воїнів з Хмельниччини: хто вони
Дивитись ще keyboard_arrow_right
Ваші відгуки про послуги у Хмельницькому Ваші відгуки про послуги у Хмельницькому
keyboard_arrow_up